Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

SW - Naturalność a Sylwetka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21
XaroN

XaroN

    Obiektywność > Subiektywność

  • Użytkownik
  • 10 postów

Daniel Lisek w 16 miesięcy(jak to sam mówił - po 3 latach ostrych melanży) przybrał 17kg masy mięśniowej. Naturalny, nienaturalny, genetyczny czy też nie, czy to dla Was na prawdę takie ważne? Na świecie jest tyle różnych dziwnych przypadków, tylu ludzi, że szkoda zaprzątać sobie głowy "naturalnością" sylwetek innych ludzi. Każdy jest inny i każdy powinien być sobą.


  • 0

#22
Dipsiarz

Dipsiarz

    Pracuj ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas!

  • Bywalec
  • 586 postów

XaroN, właśnie należy sobie zaprzątać głowę takimi rzeczami, bo ludzie są oszukiwani przez świat sportu, co z tego, że ktoś jest czyściutki i jest naprawdę 10/10 jak przyjdzie jakiś typ na koksie i jest 11/10 to natural nie ma szans.. To tak jak byś kupował kurczaka w sklepie i patrzysz wartości odżywcze, i masz napisane 27g białka/100 g i 14g tłuszczu/100g a tak naprawde masz 7g białka i 30g tłuszczy, nie czułbyś się oszukany, że niby super produkt a jak się okazuje to syf? Zgodzę się że po sterydach trzeba napierdzielać jeszcze bardziej ale jeżeli sterydy nie byłyby szkodliwe i byłyby jak suplementy to każdy pokusiłby się o ostrzejszy trening i lepszą dietę aby szybko osiągnąć cel, ale nie na tym rzecz polega aby chodzić skrótami


  • 0

#23
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

A ja to bym chciał takiego kurczaka z 7g białka i 30g tłuszczu :) Dipsiarz ludzie są oszukiwani, byli i będą i nie tylko w kwestii sportu, ale wielu innych, to się nie zmieni, przez nasze wyłapywanie "sterydziarzy", ludzie muszą być po prostu mądrzejsi i nauczyć się odróżniać fikcję od prawdy, analizować informacje którymi są bombardowani, lub bezmyślnie wierzyć we wszystko co usłyszą. Takie porównywanie siebie z ludźmi wspomagającymi się ma sens tylko wtedy, kiedy chcesz być najlepszy, nie ma jednak najmniejszego znaczenia jak ktoś trenuje dla własnej satysfakcji i dba o zdrowie, mnie na przykład to nie obchodzi, że ktoś tam gdzieś bierze sterydy bo to jego organizm, jego życie, a jeżeli ktoś będzie chciał być jak ta osoba i w trakcie nie mogąc osiągnąć takich wyników zacznie "spożywać" wspomagacze to tylko głupota tej osoby, bo zawsze ma się wybór, a ja nie jestem papieżem, żeby czuć empatię dla każdego z osobna, oznaczonego "x" teoretycznego Kowalskiego, nawet gdybym czuł to nic to nie zmieni.


  • 1

#24
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Dla mnie nie ma czegoś takiego jak naturalna sylwetka. Znam ludzi, którzy naprawdę szybko potrafia narzucić na siebie 10 czy 15 kilogramów w czasie masy, a później w ciągu miesiąca czy półtora znowu wykonać redukcję.


  • 0

#25
sokol

sokol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław


  • 0

#26
Fatality

Fatality

    Member

  • Użytkownik
  • 27 postów

O Lisku mogę dodać że miał zerwany biceps coś koło lipca/sierpnia przez szerokiego backa lub hefesto nie pamiętam.Mogło się to stać przez nieproporcjonalny rozwój mięsni do ściegien.. Widziałem go i rozmawiałem z nim na fiwe,jest kawał byka mimo że było to w październiku czyli po kontuzji.Naturalny według mnie nie jest.


Użytkownik Fatality edytował ten post 08 marca 2017 - 15:35

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych