Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Drążek w futrynie - zabezpieczenia

sprzęt drążek mocowanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
kORMOR4N

kORMOR4N

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Witam mam niewielki problem z drążkiem a dokładniej z jego rzadkim mocowaniem (zdjęcia w załączniku)

 

Otóż sprawa wygląda tak, po dłuższej przerwie wróciłem do treningów kalisteniki według skazanego na trening.

Osiągnę niebawem próg przejścia pierwszego kroku w podciąganiu i tu pojawia się problem. Drążek mam zamocowany już od dłuższego czasu dość wysoko a do drugiego kroku muszę go zamontować na wysokość bioder nie ma z tym problemu ale chciałbym móc w przyszłości mieć możliwość szybkiego i łatwego demontażu drążka i ustawienie go wyżej lub niżej (np. po rozgrzewce dla kroku trzeciego lub do zwisu przed snem).

 

I tu mam pytanie czy wie ktoś gdzie mógłbym dostać same zabezpieczenia dla drążka ewentualnie w ostateczności jakiś tani drążek z takim samym mocowaniem?

 

Niestety szukałem na allegro ale wszystkie drążki poza jednym (130zł) mają inne mocowanie... 

 

Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc :)

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   5,53 KB   15 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.JPG   194,04 KB   13 Ilość pobrań

  • 0

#2
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Kup w castoramie linkę syntetyczną, dwa kawałki, do tego dwa zaciski. Zrób dwie pętle przerzucone przez drążek a przez pętle przerzuć ręczniki. Wzmocnisz chwyt i dodatkowo zaoszczędzisz sobie pracy z demontażem drążka.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych