Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Skutki uboczne po sterydach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

To już jest poza jakąkolwiek krytyką jak dla mnie. Potem robią się im tam jakieś ropniaki i trzeba to wycinać, porażka... i to podwójna biorąc pod uwagę że komuś to się może podobać.


  • 0

#22
Pericolo

Pericolo

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

A to prawda, że mogą wypaść włosy i zęby?


  • 0

#23
The Devell

The Devell

    Member

  • Użytkownik
  • 20 postów

W pierwszej kolejności to powinien wypaść mózg. Chociaż na to chyba za późno. 


  • 0

#24
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Hormon wzrostu przyjmowany kiedy nie powinien niestety robi swoje :) Do tego chłopaki przyjmują go w końskich dawkach więc wszystkiemu w organiźmie się dostaje - nie tylko mięśniom. Wszak hormon odpowiedzialny za wzrost i rozwój całego organizmu - wstrzykiwany z zewnątrz bez kontroli organizmu musi gdzieś wyjść :) Pozazdrościć tych brzuchów :D :D :D


  • 0

#25
Ceglaasty

Ceglaasty

    Wszystko mogę w Chrystusie który mnie umacnia

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Jeżeli chodzi o palumboizm. Mogę być świadectwem na to, że wydęty brzuch nie jest skutkiem ubocznym sterydów chociaż w moim przypadku ponieważ JA nie zażywam, lecz ćwiczę systematycznie od +/- 2 i pół roku. Zarazem mogę zrobić 6 paka, a gdy nie napinam mam wydęty brzuch, jak mocno wypchne brzuch to wyglądam jakbym był w ciąży. Przyczyna ? W sumie nie wiem i nie obchodzi mnie to zbytnio, ale jest to interesuje, że JA chłopak 18 lat, nigdy nie zażywał suplementów, kreatyny czy sterydów ma wydęty brzuch, a zarazem 6 pak przy ok. 13% tkanki tłuszczowej. Pozdrawiam :)

 

+ Dodam, że u mnie w rodzinie czy to ojciec, dziadek, wujek, także mają wydęte brzuchy ;) 


Użytkownik Ceglaasty edytował ten post 29 grudnia 2016 - 12:50

  • 0

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

-Jan Paweł II

 

 


#26
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Palumboizm to nie tylko wydęty brzuch, ale też "rozjechane kostki" 6 paka itp., po za ty musisz wypychać żeby mieć taki brzuch jak oni mają normalnie, nie rób z siebie jakiegoś koksa, nikt nie ma ciągle ładnego płaskiego brzucha. Oczywiste że jak się najesz to trochę będzie widać że jest wydęty. :P


  • 0

#27
Ceglaasty

Ceglaasty

    Wszystko mogę w Chrystusie który mnie umacnia

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Akurat w okresie gdy jadłem 5000+ i po miesiącu przytyłem 5kg nie musiałem wypychać, aby mieć od boku i nie tylko, a nawet od przodu widoczny brzuch wydęty dalej wysunięty niż klatka piersiowa, a zarazem mogłem zrobić 6 pak. Co do rozjechanych mięśni no tu akurat się zgadzam nie mam takiego czegoś. 

W tym okresie jadłem spokojnie tyle co wypowiadał się " big majk " o tych torebkach ryżu i kilogramach mięsa. 

Nigdy także nie spotkałem kulturysty wydętym brzuchem więc nie mam porównania, tylko na filmach takie coś widziałem więc nie wiem czy mój brzuch mogę porównywać choć w minimalnym stopniu z tymi brzuchami co rzekomo mają palumboizm


  • 0

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

-Jan Paweł II

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych