Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

drążek a ściana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
JoteMSW

JoteMSW

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 239 postów
  • LokalizacjaLBC

Jak myślicie, czy ściana, nieużywanego już komina (jedna warstwa cegły, nie dziurawki, tej zwykłej) wytrzyma dźwignię drążka o odległości od niej 63-70cm. Moja masa to ok 60-63kg (niski jestem i dawno się nie ważyłem :D)

drążek taki: http://allegro.pl/dr...ars_rule_id=201

 

Ps. ściana grubości szerokości (fajnie brzmi, co nie?) jednej standardowej cegły.

Ps 2 :D Mam zamiar trzaskać na nim muscle upy.


  • 0

#2
Petik

Petik

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów

Nie chcę robić antyreklamy itd, ale mam poręcze do pompek podobnej firmy z allegro, ale ExxxT sport. Jestem spawaczem z zawodu i załamałem się gdy zobaczyłem te spoiny. Na zdjęciach w aukcji wyżej wcale nie są lepsze. Ja żałuję wydanych pieniędzy, lepiej chyba samemu zrobić, zlecić jakiemuś spawaczowi. O ile ja ważę mało, ale przy dipach czy innych ćwiczeniach sprzęt musi być wytrzymały, a chyba nikt nie chce spaść na kolana... U mnie spawy są nierówne, miejscami zagazowane. Uważajcie na te tanie sprzęty, idą hurtem, a jakość taka sobie. 
Ja skusiłem się bo: cena, plastiki dopasowane do profili, no i śruby do skręcania. W sumie to tyle z zalet (plus zaoszczędzony czas). Osobiście nie kupiłbym takiego drążka, bałbym się, że spawy zaczną pękać.


  • 0

#3
JoteMSW

JoteMSW

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 239 postów
  • LokalizacjaLBC

Za późno, z siedem treningów już na nim zrobione, nic nie pęka na razie :D ale nie wiem jak będzie z czasem 

 

spawy wyglądają tak SPA0571jp_arwnrhw.jpg


Użytkownik jakubek2013 edytował ten post 14 października 2016 - 17:52

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych