Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

pozdro z wakacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Sorry, że w tym miejscu ale nie wiedziałem w jaki temat to wkleić...Pozdrawiam wszystkich fanatyków kali z wakacji nad morzem. Ćwiczę gdzie się da i kiedy się da:) Dzięki temu forum przeszedłem mocną transformację i ludzie, którzy nie widzieli mnie rok są w szoku. Chodzi głównie o redukcję około 15 kg. Dzięki chłopaki za wszystko! Tak trzymać i niech moc będzie z nami!

Załączone pliki

  • Załączony plik  Fronu.jpg   108,39 KB   79 Ilość pobrań

  • 7

#2
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Bardzo spoko, zablokowane łokcie, czyli podstawy są dobre, żeby wyprostować nogi wystarczy spinać pośladki i sylwetka będzie idealnie prosta. W twoim wieku chcę zachować nawet takiego front levera, szacun. :)


  • 0

#3
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Kurde zmotywowałeś mnie do zaczęcia treningu fronta :D Dzięki i szacun!


  • 0

#4
Alano

Alano

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • LokalizacjaOpolskie
Dzięki i nawzajem baw się chłopie. :-)
  • 0
"To wysiłek da ci siłe o której nawet nie śniłeś" !

#5
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

o dzięki panowie! ja zdaję sobie sprawę, że to żaden front tylko jego wstępna imitacja:) backa nie mogę robić bo mi coś ciągnie od lewego kciuka i drętwieje więc pozostaje progresja do fronta...w sumie dopiero ją zacząłem choć wznosy nóg do drążka już dawno idą więc to też w temacie chyba. Taa jestem stary ale się nie poddaję i niejednego młodego mogę zakasować:) Było hspu w wieku 43 będzie front w wieku 45:)


  • 1

#6
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Respekt :)

 

Dołączam się do tego co napisał Mateusz, też chcę być w podobnej sprawności do Twojej mając tyle lat :)

 

Pozdro :)


  • 0

#7
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

o dzięki panowie! ja zdaję sobie sprawę, że to żaden front tylko jego wstępna imitacja:) backa nie mogę robić bo mi coś ciągnie od lewego kciuka i drętwieje więc pozostaje progresja do fronta...w sumie dopiero ją zacząłem choć wznosy nóg do drążka już dawno idą więc to też w temacie chyba. Taa jestem stary ale się nie poddaję i niejednego młodego mogę zakasować :) Było hspu w wieku 43 będzie front w wieku 45:)

Obstawiam że front będzie dużo szybciej. :D

 

Edit:

W takim razie fakt, będzie w wieku 45, skoro już trzymasz takiego to poprawny front to kwestia czasu. :)


  • 0

#8
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

ale ja już mam te 45:)


  • 0

#9
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Ogromny szacunek za wytrwałośc. :)


  • 0

#10
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

thanks! to już styl życia. Jakoś nie widzę się z browarem w dłoni przed TV:)


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych