Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Sprzęt w ogródku

Bar drążek ogródek ćwiczenie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Alky

Alky

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Witam,

chcę zamontować sobie w ogródku(chyba w betonie) drążek i 2 rurki równoległe ( takie do dipów) do ćwiczeń zarówno siłoych i zwinnościowych. Zna ktoś może jakiś fajny sklep w którym to fajnie zrobią albo sam robił i może powiedzieć co i jak. Z góry dzięki :)


  • 0

#2
MateovSW

MateovSW

    Doktorek

  • Oczekujący
  • 76 postów
  • LokalizacjaKraków

ja robiłem sam, wszystkie elementy ze złomu, do ziemi 2 kątowniki 'z kątowni' :D i do tych kątowników na śrubie przymocowana rurka, no a drążek u góry przyspawany :)


  • 0

hkuWlaA.jpg


#3
DEYV

DEYV

    Instagram: deyv_pl

  • Użytkownik
  • 32 postów

Ja wykopałem dołki świdrem 12cm średnica na 80cm zalałem betonem i gruzem... tak to wygląda. Koszt wszystkiego ok. 600 zł. rurki dreewno i farby. Rurki kupowałem w centrostalu akurat w moim mieście jest.

 

 

Załączone pliki


  • 0

#4
MateovSW

MateovSW

    Doktorek

  • Oczekujący
  • 76 postów
  • LokalizacjaKraków

600zł? Mnie poręcze z drążkiem wyniosły 100złoty, nie liczę zaprawy i kamienia, bo miałem :)


  • 0

hkuWlaA.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Bar, drążek, ogródek, ćwiczenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych