Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

Zdarty odcisk


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1,145 posts
  • LokalizacjaSzczecin

Siema, wczoraj zdarłem odcisk z skórą aż widać skóre właściwą, tą czerwoną i piecze dosyć, jak z tym sobie poradzić by się szybciej goiło? 

http://imgur.com/ncehjHm


  • 0

#2
JoteMSW

JoteMSW

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 239 posts
  • LokalizacjaLBC

Dosyć nieprzyjemne, ale raczej nieszkodliwe, ja nie robiłem z tym nic, ale Ty możesz czymś po prostu zakleić podczas treningu.


  • 0

#3
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1,213 posts

Masz 3 dni na regenerację, wykorzystaj to mądrze ;)


  • 0

#4
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1,145 posts
  • LokalizacjaSzczecin

No właśnie chcę poćwiczyć brzuch na ziemi, pokatowac go no i porobić stanie na głowie na palcach, albo palce powzmacniac xd


  • 0

#5
JoteMSW

JoteMSW

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 239 posts
  • LokalizacjaLBC

Jak piecze mocno, to możesz podciąganie false gripem trzaskać


Edited by jakubek2013, 26 June 2016 - 17:35 PM.

  • 0

#6
Ceglaasty

Ceglaasty

    Wszystko mogę w Chrystusie który mnie umacnia

  • Użytkownik
  • 80 posts
  • LokalizacjaKoszalin

Ty masz tylko jeden tak zdarty, a ja miałem wszystkie na dłoni, ale mi sie akurat zrobiły bo na budowie musiałem łopatą latać, rano siłownia, a wieczorem drażek.

. Mój sposób troche czasochłonny, ale działało. Plasterki, które miały jakiś łagodzący puder ( niektóre żel ) - Tak samo używałem pudru jakiegos regeneracyjnego co mi Babcia dała sprzed II wojny swiatowej, ale idzie to kupić. Gaza, bandaż i rekawiczka ogrodniczka. 


  • 0

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

-Jan Paweł II

 

 


#7
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1,145 posts
  • LokalizacjaSzczecin

Już sobie poradziłem, bandaż, wacik na to rękawiczka,przyłożyć rękę do ziemi i docisnąć by palce rozprostować i żeby chwile przetrzymac ból i jazda ;D 


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users