Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Szukasz motywacji? Znajdź kogoś kto cię zmotywuje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#41
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

na mnie działają motywująco tylko ciężkie sety bazowe . Zarzuć jakimś setem od vadima, ranjita, lee wade turner to i może kogoś innego to zmobilizuje :)


  • 1

#42
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Miała być tutaj sama kalistenika, ale tego gościa nie mogłem pominąć. Przy wadze ponad 130 kg. podciąga się z dodanymi 30 kg., i nie tak jak większość koksów tylko poprawnie technicznie. :D Szacun dla niego.
W filmiku wyciskanie żołnierskie ciężaru 185 kilogramów! Przed poprawnym powtórzeniem pokazuje swoje nieudane próby. Poprawne powtórzenie wykonuję od 2minuty 35 sekundy. :)



Najlepsze jest to, że nikt nie zna jego tożsamości, bo zawsze nosi maskę. :D


Od paru miesięcy oglądam tego goscia.
Ma na swoim kanale jeszcze filmik jak chyba 20 hspu przy ścianie zrobił.

Dobry ziomal z niego jak na okolo 130kg
  • 1

#43
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

na mnie działają motywująco tylko ciężkie sety bazowe . Zarzuć jakimś setem od vadima, ranjita, lee wade turner to i może kogoś innego to zmobilizuje :)

Na mnie ostatnio też tylko ciężkie sety, bo powoli przygotowuje się do okresu typowo siłowego, ale najpierw zakończę wytrzymałościowy plan. Nie wrzucam tutaj filmików, no może czasami, chodzi mi głównie o umieszczanie tutaj osób które motywują, a filmiki to już sobie każdy znajdzie. :P

 


  • 0

#44
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Właśnie natknąłem się na tego polaka o niesamowitej sile, prawdziwy król martwego ciągu.

 

Tutaj film jak martwym nadrabia 30 kg do zwycięstwa w II Mistrzostwach Świata w Trójboju Klasycznym w Potchefstroo. Przy wadze 92 kg i wieku 24 lat - 372,5 kg MC. Szacun ogromny, a nie ma o nim nawet strony na wikipedii. 

 


Użytkownik JamesFranek edytował ten post 22 maja 2016 - 22:49

  • 1

#45
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Allan Jokinen Dipy +175 kg lol :o

https://m.youtube.co...h?v=gtBhVGZ4iSk
  • 0

#46
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Właśnie natknąłem się na tego polaka o niesamowitej sile, prawdziwy król martwego ciągu.

 

Tutaj film jak martwym nadrabia 30 kg do zwycięstwa w II Mistrzostwach Świata w Trójboju Klasycznym w Potchefstroo. Przy wadze 92 kg i wieku 24 lat - 372,5 kg MC. Szacun ogromny, a nie ma o nim nawet strony na wikipedii. 

 

 

 

Allan Jokinen Dipy +175 kg lol :o

https://m.youtube.co...h?v=gtBhVGZ4iSk

Zdecydowanie dodaję, dwa kozaki. :D


  • 0

#47
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Podciąga się na prawej ręce na jednym palcu 1,5 raza przy wadze 92 kg., podciąga się podchwytem z dowieszonymi 100 kg., jak dla mnie kozak. :D

  • 0

#48
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz


  • 0

#49
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość
Zobaczcie sobie Clarence0 na yt co gość wyprawia:

https://youtu.be/IIHZUR67JsY
  • 0

#50
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Jasper Benincasa

Od dzisiaj ten człowiek jest moją inspiracją już chyba do końca życia. Natrafiłem na niego przypadkiem. Swoje rekordy ustalił w 1940 roku, więc raczej nigdzie w internecie nie będzie filmiku który dokumentowałby te niesamowite wyczyny.

A mowa tutaj o:

  • Przy wadze 58,95 kg. podciągnął się podchwytem z ciężarem 120.18 kg. (ponad 3 x masa ciała!)
  • Wykonywał prawidłowo 14 one arm chin up's (podciągnięć podchwytem na jednej ręce)
  • Do podciągania podchwytem na jednej ręce dokładał ciężar równy wadze jego ciała, czyli 59 kg.

Nie wiem jak wy, ale ja go od dziś czczę. :D


  • 0

#51
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz


  • 1

#52
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz


  • 0

#53
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Nie mam czasu to se walne taki 6 minutowy trening :D

Kurde takie fajne sety, ale gdzie ja to wrzucę jak u mnie typowo siła cały tydzień :/


  • 0

#54
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Nie mam czasu to se walne taki 6 minutowy trening :D

Kurde takie fajne sety, ale gdzie ja to wrzucę jak u mnie typowo siła cały tydzień :/

Warto czasami zamiast treningu wykonać sobie taki secik, zawsze to inny bodziec dla mięśni i fajnie dać z siebie wszystko. Radość po takim treningu jest niesamowita. :D

 

A tutaj kolejny filmik od tego kolesia, jest zajebisty. :P


  • 0

#55
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Jak już tu i tak sporo ciężarowców chociaż miała być sama kalistenika to może dodać by tak Karola Małeckiego? :) koleś ma naprawdę konkretne osiągi. np. :

* Wyciskanie hantli na ławce 70kgx 16
* wyciskanie na płaskiej 100 kg x 30
* przysiad 100 kg x 106

Koleś w przeciwieństwie do większości " pakerów" prezentuje niesamowitą silę i wytrzymałość w jednym. Jak dla mnie nowa inspiracja. Napewno wpłynie on na moje treningi :D
  • 0

#56
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Jak już tu i tak sporo ciężarowców chociaż miała być sama kalistenika to może dodać by tak Karola Małeckiego? :) koleś ma naprawdę konkretne osiągi. np. :


* Wyciskanie hantli na ławce 70kgx 16

* wyciskanie na płaskiej 100 kg x 30

* przysiad 100 kg x 106


Koleś w przeciwieństwie do większości " pakerów" prezentuje niesamowitą silę i wytrzymałość w jednym. Jak dla mnie nowa inspiracja. Napewno wpłynie on na moje treningi :D


Właśnie miałem go dodawać, bo widziałem twój post z jego filmikiem, ale jestem na tel i nie za bardzo mogę. Możesz wstawić jego filmiki. Troszeczkę dodaje tych ciężarowców bo w sumie mają podobne myślenie jak my, nie chcą być nieruchomymi klocami tylko są silni, wielcy i zwinni. :P
  • 0

#57
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Ciekaw jestem ile razy podciąga się bez obciążenia. 28 podciągnięć to dobry wynik nawet bez obciążenia, a z doczepionymi 19 kg. to już na prawdę kozak. :D

 


  • 0

#58
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Coś od polskich kozaków. :D


  • 0

#59
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

cały kanał street workout gromadka powinien być dodany ^^ 


  • 1

#60
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych