Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Szukasz motywacji? Znajdź kogoś kto cię zmotywuje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#1
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Gdyby ktoś szukał motywacji to polecam tych wszystkich panów. Jedni motywują do dźwigania większego ciężaru w ćwiczeniach kalistenicznych, drudzy motywują do nauki statyki, a jeszcze inni łączą ciężary, kalistenikę i akrobatykę. Wszystkich ich uważnie śledzę i oglądam na youtube także wiem, że wśród nich nie ma żadnego "leszcza", możecie czerpać z nich inspirację. Mogłem zapomnieć o jakimś zawodniku, bo wszystkich pisałem z pamięci, więc gdyby ktoś chciał kogoś dopisać to proszę bardzo w poście poniżej. :P

Oto oni:

  • Simonster Ata
  • Adam Raw
  • Vadim Oleynik
  • Mateusz Płachta
  • Dominik Sky
  • Nik Anisimov
  • Dmitry Kuznetsov
  • Mikhail Grekov
  • Zoran Pešterac
  • Bexzodbek Ashuraliev
  • Anton Abasov
  • Dan Rosenberg
  • Denis Minin
  • Yuri Orobets
  • Andrea Larosa
  • Daniels Laizāns
  • Payam Hasannezhad
  • Aleksandr Didenko
  • Viki Santoro
  • Valera Kishenko
  • Osvaldo Lugones
  • Slava Kripak
  • Kolya Konovalov
  • Rober llanos
  • Vladimir Vukovic
  • Matteo Spinazzola
  • Georges Yazbeck
  • Dejan Stipic
  • Nikola Raketic
  • Pivet MadKilla
  • Artem Morozov
  • Artur Aminov
  • Francesco Antonucci
  • Vitalij Gumennij
  • Mihail Muhoryanov
  • Nik Sacay
  • Lexa Steel
  • Igor Kowtyn
  • Viktor Kamenov
  • Eryc Ortiz
  • Nikolay Nikolov
  • Cedric Douge
  • Artem Zasyadko
  • Andrei Kobelev
  • Khvicha Eliozashvili
  • LittleBeastM
  • Calimnastic
  • Tazio Il Biondo
  • Michel Casoria
  • Daniele Inverardi
  • Serge Tevosyan
  • Vladimir Sadkov
  • Sercan Ulusoy
  • FitnessFAQs
  • Sergio Ordonez
  • Nazar Sainchuk
  • Aleksander Rusinov
  • Stoyan Stoyanov
  • Enes Selimovic
  • Ranjit Bhachu
  • Solo Nero
  • Lee Wade Turner
  • Artem Schanin
  • Evgeniy Kalitchenko
  • Renos Biniaris
  • Dmitry Dotsenko
  • Dmitry Voyushchev ( nie łatwo go znaleźć w google wpisując jego imię i nazwisko z normalnymi literkami, więc wstawiam też po rosyjsku: Дмитрий Воющев )
  • Artem Kedich
  • Valentin Blanc
  • Ivan Kajtaz
  • Piotr Majchrzak
  • Jordan Ogorzelski
  • Sandor Kocs
  • Shaked Hulio
  • Mohamed Said Tahri
  • Aleksandr Martsenovskyi
  • Frederic Clerc
  • Krzysztof Wierzbicki
  • Allan Jokinen
  • Timo Lauttamus "19Kamau79"
  • Виталий Куликов

Użytkownik Mateusz01 edytował ten post 11 czerwca 2016 - 12:36

  • 6

#2
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Rep za tą listę ! :) Postaramy się zrobić z nimi wywiady :)


  • 1

#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Zdecydowanej większości nie znam, ale chętnie poznam - dobry pomysł z tą listą.


  • 1

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#4
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Rep za tą listę ! :) Postaramy się zrobić z nimi wywiady :)

Gdyby to się udało byłoby super. ;)

 

 

Zdecydowanej większości nie znam, ale chętnie poznam - dobry pomysł z tą listą.

Dziwne, bo wypisałem wszystkich najbardziej znanych i najlepszych w tym sporcie. Na początek polecam najlepszych z tej listy jeżeli chodzi o figury statyczne, czyli: Nik Anisimov, Dmitry Kuznetsov, Valera Kishenko, Anton Abasov, Aleksandr Didenko i oczywiście mistrz w planche na jednej ręce Andrea Larosa. :)


  • 0

#5
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Nie śledzę za bardzo kalisteniki pod kątem elementów gimnastycznych, stąd może wynikać moja nieznajomość pewnych zawodników. Niemniej jednak wiele osób trenuje pod statyki i tego typu sportowcy mogą im pomóc w samorozwoju.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#6
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Dodałem kilku nowych zawodników wartych uwagi. ;)


  • 0

#7
epita

epita

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

ja polecam ten kanał https://www.youtube....1OqaDwMQEn_rskA


  • 0

#8
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Ja polecam kanał polskich powerlifterów Barbell Brothers:

https://m.youtube.co...0B911-SVmlI3v5Q

Kolesie są naprawdę dobrzy w tym co robią i przy okazji pozytywne świry z nich. Jeden z lepszych kanałów szkoda że tak mało znany :)
  • 1

#9
sogeftw

sogeftw

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 134 postów

Polecałbym jeszcze Daniela Vadnala z fitnessfaqs.


  • 1

#10
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Dodałem ich, oglądam ich od dawna, ale myślałem że już ich dodałem, dzięki za zaproponowanie ich. ;)


  • 0

#11
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Są tu może jeszcze jakieś kanały o powerliftingu ? :) bo szczerze tyle tego jest że nie chce mi się szukać:)
  • 0

#12
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Niestety tutaj takich nie zamieszczałem bo uznałem że powinni tu się znajdować tylko kalistenicy/street workout'owcy. Oglądam kilku ciężarowców ale to raczej tak znane osoby że ty już ich napewno też oglądasz (Dmitry Klokov na przykład). ;)
  • 0

#13
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Dodany Ranjit Bhachu, niesamowity zawodnik. Nie jest szczupły jak większość osób które potrafią planche itp. i ćwiczy także nogi, więc zapewne łatwo mu nie było dojść do full planche. Polecam obejrzeć jego filmiki na youtube, bardzo motywujące, waży 70 kg i ma 170 cm wzrostu. Polecam filmik sprzed roku - już wtedy miał niesamowite skille i siłę.


  • 0

#14
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Konkretny zawodnik. Kurde moja znajomość kalisteniczna jest tak słaba że masakra. Większości kolesi tych co wstawiasz nie kojarzę xD a jeszcze niedawno myślałem że Frank Medrano i Adam Raw są największymi koksami.
  • 0

#15
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Konkretny zawodnik. Kurde moja znajomość kalisteniczna jest tak słaba że masakra. Większości kolesi tych co wstawiasz nie kojarzę xD a jeszcze niedawno myślałem że Frank Medrano i Adam Raw są największymi koksami.

Bo Frank i Adam się sprzedają, nie mówię, że to złe, ale dlatego są tak znani pomimo, że ich umiejętności nie są nawet średnie w porównaniu do wyżej wymienionego Ranjit'a. Jeszcze kilka miesięcy temu też patrzyłem na lamusków typu bar brothers, ale potem poznałem rosyjską scenę i innych i zrozumiałem, że ci najmniej znani są niekiedy najlepsi, na przykład Nik Anisimov - kozak, bardzo mało znany, bo się nie sprzedaje. :P A mówiąc już o tych którzy trenują nogi i nie są szczupli to polecam również Solo Nero i Lee Wade Turner których właśnie teraz dodałem do tej listy. Nie patrz na wyświetlenia czy subskrypcje, ani na kolorowe filmiki z odżywkami, patrz pod kątem umiejętności, a znajdziesz jeszcze wielu kozaków których ja nie wstawiłem tutaj. ;)


  • 0

#16
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Nie zgodze się że Raw się sprzedaje. Toć on nawet nie dużej oglądalności w porównaniu do innych gości np. do tego

https://m.youtube.co...h?v=nqbFPN0SkLI
(
Swoją drogą nie skąd tyle łapek w górę skoro jego sylwetka ani siła nie są wcale najlepsze. Ale to był mój pierwszy film o kalistenice jaki obejrzałem więc zawsze będę szanować tego gościa bo jakby nie on pewnie dalej bym pompował bicki na maszynie )

Ale fakt Adam Raw wcale nie jest już takim koksem jakim kiedyś był dla mnie. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem jak bierze 90 kg do podciągania. Wtedy myślałem że to jest jakiś nadczłowiek. :D
  • 0

#17
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Nie zgodze się że Raw się sprzedaje. Toć on nawet nie dużej oglądalności w porównaniu do innych gości np. do tego

https://m.youtube.co...h?v=nqbFPN0SkLI
(
Swoją drogą nie skąd tyle łapek w górę skoro jego sylwetka ani siła nie są wcale najlepsze. Ale to był mój pierwszy film o kalistenice jaki obejrzałem więc zawsze będę szanować tego gościa bo jakby nie on pewnie dalej bym pompował bicki na maszynie )

Ale fakt Adam Raw wcale nie jest już takim koksem jakim kiedyś był dla mnie. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem jak bierze 90 kg do podciągania. Wtedy myślałem że to jest jakiś nadczłowiek. :D

Też oglądałem takie filmiki na początku. Bar brothers są popularni, bo to już nie jest czyste hobby tylko marketing. :) Może źle to ująłem, chodzi mi o to, że taki Raw robi takie filmiki które przynoszą najwięcej wyświetleń (trening dla początkującego, trening na abs itp.) i reklamuje w niektórych suple. A Ranjit doda filmik raz na kilka miesięcy żeby pochwalić się swoim progressem i to wszystko, nie traktuje youtube jako coś do zrobienia wielkiej kasy.


  • 0

#18
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Дмитрий Воющев i jego 65 pompek w pozycji planche -

Jest niski i mało waży, ale ta ilość mimo to robi wrażenie. ;)


  • 1

#19
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Gdyby dla kogoś wymówką do niećwiczenia było zajmowanie się dziećmi :)

https://www.facebook...00992823618447/


  • 2

#20
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Ktoś kto na tej liście jest już od dawna. Viktor Kamenov i jego niesamowite umiejętności. W maltese dla mnie jest królem. :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych