Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wałek - Roller uciskowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Sapos93

Sapos93

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 39 postów
  • LokalizacjaKraków - Stargard

Witam,

mam sobie zamiar sprezentować takowy wałek. Mniej więcej jak z forumowego filmiku instruktażowego

Na rynku jest jednak multum różnych rodzajów i nie chciałbym się nadziać na trefny towar, który nie pomoże. Widziałem stronke blackroll i tam są chyba profesjonalne. Ino czy najlepsze? Stąd moje pytanie do bardziej doświadczonych w tej kwestii. Jaki roller posiadacie? Jaki polecacie? Jaki najlepszy? Prosze o konkretne modele/linki do produktów. Pozdrawiam, Tomek


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Szczerze mówiąc równie dobrze możesz sobie kupić rurę w castoramie o podobnych wymiarach i efekt będzie identyczny, a wydasz może 1/3 ceny rollera ze znaczkiem nike. Choć oczywiście rozumiem chęć kupienia czegoś profesjonalnego, sam nie korzystam z rollera ale wiem że można go dosyć niedrogo dorwać - poszperaj w necie trochę.


  • 1

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
majlo

majlo

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 200 postów
Wszystkie walki nawet te za 1/4 ceny blackrolla sa dobre. Ja używam zwykłego i sprawdza sie idealnie, nie ma co przepłacać i tak spełni swoja funkcję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1

#4
Sapos93

Sapos93

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 39 postów
  • LokalizacjaKraków - Stargard

Dzięki chłopaki, porozgladam sie i kupię sobie jakis tanszy


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych