Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Skazany na trening 3 - opinie czytelników


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Perła

Perła

    Member

  • Użytkownik
  • 24 postów
Witam serdecznie, jestem tu nowy. Bardzo podoba mi się forum, fajnie jest móc powymieniać się doświadczeniami :) ale do rzeczy. Jakiś czas temu zakupiłem trylogię Paula Wade "Skazany na trening". Części pierwszą i drugą przeczytałem po kilka razy, pytań nie mam. Oczywiście przeglądałem też tematy na forum. Czytałem część trzecią również i tu mam pytanie: czy jest ktoś kto przeczytał tą książkę od deski do deski? Jakie są wasze opinie na temat progresji ćwiczeń, zwłaszcza salt? Co sądzicie o innych ćwiczeniach, programach, i podanej dodatkowo progresji dipów?
  • 0

#2
Tysonek0

Tysonek0

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 85 postów

Siema, zakupiłem tę książkę jakiś czas temu i jak każdy myślałem, że to jest skok na kasę przez Paula Wade'a po napisaniu ostatnich 3 ksiąg. Lecz pozytywnie się zdziwiłem. Tutaj przedstawiony jest trening eksplozywny jako coś nieodzownego w kalistenice. Cóż, progresje są spoko, lecz każdy akurat musi sobie dostosować level. Ogółem, przedstawione ćwiczenia i progresja zwłasza w podskokach i pompkach eksplozywnych jest bardzo dobrze rozłożona choć to i tak zależy od ćwiczącego ;) Co do salt to się nie wypowiem, choć moim zdaniem takie akrobacje powinno się ćwiczyć pod okiem trenera i w obecnośći materacy :)


  • 1

#3
Perła

Perła

    Member

  • Użytkownik
  • 24 postów
A myślałeś o włączeniu tych ćwiczeń do własnego treningu?
  • 0

#4
Tysonek0

Tysonek0

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 85 postów

No jasne, nie po to kupiłem tę książkę. Lecz jeszcze nie ten czas, planuję to zacząć dopiero w marcu kiedy zaczyna się sezon piłkarski :P


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych