Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj siÄ™ Zarejestruj siÄ™
Zdjęcie

Rękawiczki - ochrona dłoni


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
majlo

majlo

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 200 postów
Witam forumowiczów. Od razu mowie ze znacznie lepiej trenuje mi sie bez rękawiczek, mam znacznie pewniejszy chwyt, ale zerwany pęcherz leczy mi sie juz 1,5tyg i dalej boli jak cholera. Mam tego dosc! Chcialbym abyście polecili mi jakies dobre rękawiczki. Darujmy sobie rękawiczki na silownie z obciętymi palcami :P chodzi mi bardziej o rękawiczki do crossfitu gdzie chwyt bedzie rownie dobry i pewny. Ma ktos takowe, moglby podzielić sie opiniami? Jesli sa jakies godne polecenia to prosze o pokazanie :)

Użytkownik majlo edytował ten post 07 stycznia 2016 - 15:37

  • 0

#2
Struc

Struc

    Advanced Member

  • ZasÅ‚użony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

"Wampirki" za kilka złotych, tylko dobierz sobie dobrze rozmiar i wybierz odpowiedni model bo są lepiej gumowane, gorzej gumowane, różnej jakości.

 

Z ochroną dłoni jest tak samo jak z butami minimalistycznymi - jak już potrzebne, to lekkie, najmniej krępujące, z dobrym antypoślizgiem.

 

Co do rękawiczek z crossfitu to się nie znam. Pewnie są jakieś dobre ale też pewnie drogie - jak każdy ficzer w crossficie :)


  • 0

...


#3
majlo

majlo

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 200 postów

"Wampirki" za kilka złotych, tylko dobierz sobie dobrze rozmiar i wybierz odpowiedni model bo są lepiej gumowane, gorzej gumowane, różnej jakości.

 

Z ochroną dłoni jest tak samo jak z butami minimalistycznymi - jak już potrzebne, to lekkie, najmniej krępujące, z dobrym antypoślizgiem.

 

Co do rękawiczek z crossfitu to się nie znam. Pewnie są jakieś dobre ale też pewnie drogie - jak każdy ficzer w crossficie :)

 

 

wampirki? Pierwsze słysze :D

 

do crossfitu lekko ponad 100zł


  • 0

#4
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

No takie cuÅ› https://www.google.p...wych w domu :) 


  • 0

#5
majlo

majlo

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 200 postów
Uzywałem takich, ale niestety mam mala dłoń i szybko sie rozciągają, robia sie fałdy i jest jeszcze gorzej
  • 0

#6
Struc

Struc

    Advanced Member

  • ZasÅ‚użony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

No to idź do dobrego sklepu sportowego, po przymierzaj i kup takie do crossfitu - jaki problem?

 

Są jeszcze same skórki - też crosfitowcy używają oraz gimnastycy.


  • 0

...


#7
kalistenista

kalistenista

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 89 postów

Ja osobiście używam do podciągania się, ćwiczeń gdzie mam kontakt z podłożem (trawa, żwirek, piasek, beton) - rękawiczek skórzanych zakupionych w decathlon'ie (jakoś do 20 zł).

Są lekkie, trzymają się powierzchni (nie ślizgają się) i co ważne po ponad 6 mc nadal są w całości (nie rozwaliły się - używane są średnio co 2-3 dni). Dla mnie wystarczy, niska cena, dobra jakość i brak pęcherzy, odcisków to na plus ;)


  • 0

As long as you fight, you are the winner

św. Augustyn


#8
majlo

majlo

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 200 postów
Zakupiłem rekawiczki reeboka do crossfitu. Polecam kazdemu. Cena 120zl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych