Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Książki o budowie ludzkiego ciała


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Rucik

Rucik

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 postów

Tak jak w temacie. Chciałbym rozszerzyć a w zasadzie zdobyć wiedzę na ten temat bo żadnej książki w tej tematyce nie przeczytałem. Chodzi mi głównie o to jak funkcjonują mięśnie, ścięgna itp. (wiadomo - trening) oraz organy takie jak wątroba, nerki bo czuje że łatwiej mi będzie wtedy zrozumieć wiedzę o odżywianiu, którą bardzo chce zdobyć i w pełni zrozumieć żeby faktycznie wiedzieć a nie wierzyć i odróżnić prawdę od kłamstw/niedopowiedzeń. Jak ktoś zna dobrą pozycję na początek to proszę o polecenie :)


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Nie znam niestety tytułów które mogłyby spełniać Twoje zainteresowania, ale poszperaj bardziej w dziedzinie fizjoterapii i biochemii organizmu człowieka. Może ktoś inny będzie w stanie Ci podesłać jakieś tytuły.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Jak chcesz to odezwij się na PW to podeślę Ci moje notatki z anatomii człowieka. Jest to jednak taka dość sucha, ciężkostrawna wiedza ; D


  • 0

#4
Endymo

Endymo

    No excuse.

  • Redaktor

  • 25 postów

Możesz też użyć podręczników typowo studenckich, przykładowo Adam Bochenek, atlas sobotty, atlas nettera, Gołąb-Traczyk Anatomia i fizjologia..

biochemia to najpopularniejsze harper i stryer


  • 0

#5
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów
http://allegro.pl/at...5784146910.html
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych