Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Najlepiej ksiazki bylych/ obecnych gimnastyków.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Yoł! Pytanie takie jak w temacie. Jakie książki polecacie o treningu siłowym z masą ciała. Najlepiej jakby to były książki obecnych albo byłych gimnastyków. Do tej pory przeczytałem 2 części skazanego. Nie chce żadnych książek Al-a Kavadlo ani jego brata bo moim zdaniem nie znajdę tam nic nowego. Oczywiście książki maja być w języku polskim ;)'z góry dzieki za pomoc :D
  • 0

#2
Grzybu77

Grzybu77

    Never Give Up!

  • Bywalec
  • 428 postów
  • LokalizacjaPolska

Może F1 


  • 0

Zapraszam na mój blogo-dziennik treningowy : 


#3
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

A Pavla "Cacolina" Tsatsouline przeczytał? :-) 


  • 0

#4
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Tak nagiego wojownika i silę dla ludu chociaż w sile dla ludu bylo prawie to samo co w nagim- technika wysokiego napięcia, oddychanie itd. :) ale Pavel to trójboista bardziej :)
  • 0

#5
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów

Grzybu a Foundation 1 jest po polsku ?

 

/czill; nie


  • 0

#6
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
A moze encyklopedia treningu siłowego?
Badz 15-minutowy trening cie za ciekawi.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#7
Dante

Dante

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 114 postów

Trening siłowy bez sprzętu Olivera, Encyklopedie też można zerknąć, fajna jest, ja czekam na "Siła bez siłki" polską wersje książki Laurena, czytał ktoś może po ingliszu?


  • 0

#8
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Trenig siłowy Olivera lafay czytałem :)trening 15 minutowy mnie nie zaciekawi, bo kto normalny myśli ze trenując 15 min cos osiągnie ? To mi się kojarzy z treningami z yt " kaloryfer w 10 min " itd. Może ogarne wncyklopedie treningu siłowego :) chociaż mi bardziej chodziło o treningi z masa własnego ciała. Żeby były w nich progresje ćwiczeń, różne techniki, informacje o ćwiczeniach itd. Coś w stylu skazanego :)
  • 0

#9
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
To po angielsku, duzo zdjęć i video, wszystkie czesci foundations.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych