Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Winablify

Winablify

    Member

  • Użytkownik
  • 23 postów

Witam 

Mam 23 lata 

172 wzrostu 

67kg

Budowa-mezomorfik

Doświadczenie- o kalistenice dowiedziałem się jakieś półtora roku temu od kolegi, przeczytałem obydwie części paula i od razu wziąłem się za trening. Ale niestety treningi przerywałem przez imprezy albo intensywny stres/mało czasu. Więc regularnych treningów wyszło niewiele. Za dzieciaka latałem sporo na siłownię więc mam troszkę "stałej" masy.

A trenować kalistenikę chcę dalej najlepiej przez całe życie aby osiągnąć interesujący mnie poziom siły, masy i rzeźby oraz długo żyć wiadomo ;)

 

Mam kilka pytań które nurtują mnie od dłuższego czasu. Są to pytania raczej specjalistyczne więc jeśli nie znajdę podobnych tematów za pomocą wyszukiwarki na forum to założę nowe tematy.

Mam nadzieję że nie będzie to nietaktem 

 

Pozdrawiam


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Hej, witamy na forum

 

Zerknij do pigułki wiedzy, dowiesz się wielu ciekawych rzeczy i przygotujesz merytorycznie do dalszych treningów.

 

Pozdrawiam i życzę wytrwałości, możesz jak najbardziej zakładać nowe tematy czy też dziennik treningowy w celu motywacji i badania swoich postępów ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych