Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1
a36

a36

    Member

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • LokalizacjaBaboszewo koło Płońska

Pragnę powitać wszystkich bywalców tego forum :)
 
Krótko o mnie:
Adam
Wiek 42 lat
Wzrost 185 cm
Waga 91-93 kg
Żonaty, 2 dzieci
 
Staż treningowy: 1,5 roku boks, 12 lat aikido ( zebrane do kupy :D z długimi przerwami ), ponad rok kalistenika, jako uzupełnienie aikido.
 
Około 3 lata temu, redukcja wagi ciała ze 108,6 kg. na 88,6 kg. w 4 miesiące, niestety okupiona spadkiem siły i popalonymi mięśniami.
Przez 2 lata trening obwodowy, który dał mi wytrzymałość i utrzymał wagę.
Od 14 mies. trenuje wg. Skazanego, przeplatany drabinami. Przybyło, siły i mięsa :)
Forum czytam od jakiś 15 mies. robicie dużo, dobrej roboty, aby tak dalej :)
 
Pozdrawia serdecznie, Adam :)
 


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
To Wy robicie kupe dobrej roboty… my tylko chcemy, aby bylo nas jak najwiecej i kazdy prawidlowo rozpoczal przygode z treningiem.

Wytrwalosci zycze

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

ja też witam! mam lat 44 ale jeszcze nie umieram i forma jest ok B) bardzo szybką tą redukcję wagi zrobiłeś co w naszym wielu nie jest takie łatwe bo metabolizm już nie ten.

powodzenia!


  • 0

#4
a36

a36

    Member

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • LokalizacjaBaboszewo koło Płońska

Powadzi, właśnie o tą prawidłowość chodzi :)
Co z tego że potrafiłem zrobić 80 pompek w serii, skoro później się okazało że technicznie były do niczego :D sam się teraz z siebie śmieje, bo szedłem na ilość nie jakość w treningu. Dzięki wam się to zmieniło :)
 
remix666, rocznik zacny, ale duch młody w nas drzemie :)  Nie umieraj ! Nie chcę być najstarszy na forum ;)
Jeśli chodzi o redukcję, nie była ciężka, wywaliłem śmieci z jadłospisu i trochę samozaparcia :) Waga leciała w dół aż miło.
 
Dziękuje za dobre słowo :)


  • 0

#5
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Cześć! Trenuj i rośnij w siłę Adamie tego Ci życzę :)

Pozdrawiam.


  • 0

#6
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

 
remix666, rocznik zacny, ale duch młody w nas drzemie :)  Nie umieraj ! Nie chcę być najstarszy na forum ;)
Jeśli chodzi o redukcję, nie była ciężka, wywaliłem śmieci z jadłospisu i trochę samozaparcia :) Waga leciała w dół aż miło.
 
 

Ja zrobiłem identico faktycznie leci po 1 kg na tydzień


  • 0

#7
a36

a36

    Member

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • LokalizacjaBaboszewo koło Płońska

Hej, Bejek :) Dzięki za życzenia, będę się tego trzymał. Pozdrawiam :)
 
remix666, to super że tobie też się udała redukcja :) Gratuluję! Ile zeszło ? 


  • 0

#8
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce

Dzięki takim osobom chce się działać! :D


  • 0

#9
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Hej, Bejek :) Dzięki za życzenia, będę się tego trzymał. Pozdrawiam :)
 
remix666, to super że tobie też się udała redukcja :) Gratuluję! Ile zeszło ? 

około 11 3 miesiące


  • 0

#10
a36

a36

    Member

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • LokalizacjaBaboszewo koło Płońska

Cześć, Dom1nus :)
Dzięki za dobre słowo i odwdzięczam się tym samym :)
Moimi partnerami w treningu są, ściana, podłoga i drążek. Przydaje się wejść na forum i poczytać dobre rady a przede wszystkim, widzieć tych wszystkich ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie, kalisteniki :) bo patrząc na ludzi woku mnie, mam wrażenie że tylko mnie porypało :D a reszta siedzi na d*pach i kiwa głową :( z oburzenia, jak tak można w tym wieku się wygłupiać! Olewam temat i robię swoje :)
 
remixx666, jeszcze raz graty :) To mi wygląda na wzorcową redukcję :)
Ja trochę przestrzeliłem :D miało być 91 kg. ale tak dobrze szło że się obudziłem na 88,6 kg. Ale już wszystko w normie, trzymam się koło 91, ta waga mi odpowiada :)   


  • 0

#11
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Dzięki!

Wzorcowa to na pewno nie była bo mało warzyw itp. Początkowo chciałem zejść do 80 potem do 75 i tyle jest teraz mniej więcej (75 z kawałkiem). Generalnie do hspu było mi potrzebne zmniejszenie wagi :D no a że brzuch zleciał elegancko to też się ucieszyłem i teraz tylko to utrzymać (choć kusi żeby wyrzeźbić 70 skoro tak dobrze idzie hehe)


  • 0

#12
a36

a36

    Member

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • LokalizacjaBaboszewo koło Płońska

Wzorcowo, ilość redukcji kg. na miesiąc. U mnie też różowo nie było, jeśli chodzi o urozmaicenie jadłospisu :D 


  • 0

#13
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Ja wlasnie wrocilem z raczkowania po ogrodzie. Tesciowa na krzeselku z petem, sasiadka z jednej str podlewa kwiaty, a sasiad z drugiej kombinuje cos z kublem na smieci.
Juz nawet na mnie nie patrza jak raczkuje, robie przewroty i inne tego typu rzeczy.
Mowia tylko dzien dobry i robia swoje, a ja swoje.

Gdy raczkowalem po chodniku to ludzie sie gapili jak na wariata, ale kogo to interesuje :)

A36 oby trzymala Cie chec pracy nad soba tak jak teraz i zycze, abys jutro byl sprawniejszy niz jestes dzis chociaz o 1/1000 %

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 1

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#14
rafał35

rafał35

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 80 postów
Ja ostatnio trenuje na placach zabaw z dzieckiem na spacerze. I nie patrzę do okoła . Robię swoje a synek mnie naśladuje. My też możemy myśleć o tych co siedzą i nic nie robią,ze ich właśnie porypalo he he. Jak jestem u rodziców to tez na ogrodzie leopard . Mam trzydzieści metrów pięknego równego trawnika i nie patrzę na sąsiadów . Ważne to iść do przodu i nie patrzeć na innych .
  • 0

#15
a36

a36

    Member

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • LokalizacjaBaboszewo koło Płońska

W raczkowanie bawiłem się przez jakiś czas, super sprawa, niestety nie zdobyłem się, by publicznie na zewnątrz dreptać na czworaka :) ale w mieszkaniu jak najbardziej, ale teściowa miała ubaw :D
Młodsza córka- 4 lata, mówi " tata ogarnij się, zachowujesz się jak bobas !" a ja do niej, że właśnie o to chodzi :) to ona na kolana i ze mną po mieszkaniu śmigała, chyba do tego wrócę :)
Za to wczoraj z córą na placu zabaw śmigałem na drabinkach, tak na luzie, dla relaksu :) reszta rodziców... wiadomo.
 
Człowiek to zwierz stadny, miło widzieć że pasuje do tego stada, pozytywnie zakręconych ludzi :) 


  • 0

#16
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Jak chodzi o raczkowanie to jak nawalony gość raczkuje po chodniku to jest to normalne a jak raczkuje trzeźwy to zdziwienie. I gdzie tu sprawiedliwość społeczna? hehe


  • 0

#17
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

O, to w takim razie wystarczy pochodzić w jednym ciuchu miesiąc, nie zdejmować go podczas defekacji i będę nazywany miejskim miszczem:D To jest myśl.


  • 0

#18
a36

a36

    Member

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • LokalizacjaBaboszewo koło Płońska

remix666, nie ma sprawiedliwości na tym świecie, trzeba wkładać butle po "wodzie ognistej" w kieszeń z jakimś izotonikem, w środku i wtedy spotkasz się ze zrozumieniem polskiego społeczeństwa :D Tradycja w narodzie nie umiera ;)
Jeśli chodzi o pijaków eeee... znaczy smakoszy ;) to bardziej mi pasuje "Spacer smoka", Tsatsouline z książki " Więcej niż bodybuilding" :)
 
Chors, dobre pomysły nie są złe ;) Tylko czy wytrzymasz sam ze sobą przez ten czas ? Jeśli tak, to mistrzostwo się należy na 100 % :)


  • 0

#19
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

 

 

Tylko czy wytrzymasz sam ze sobą przez ten czas ? Jeśli tak, to mistrzostwo się należy na 100 %

Dekadentyzm opanowany w 100 procentach, więc dałoby radę. :) 

 

Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka. :) 


  • 0

#20
a36

a36

    Member

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • LokalizacjaBaboszewo koło Płońska

Oczywiście że z przymrużeniem ;)
 
Człowiek musi dojrzeć do pewnych decyzji, lub inaczej dostać impuls na czachę.
Jak pewnego pięknego dnia, 108 kg. tur, czyli ja, dostał zadyszki wchodząc po schodach na 1 piętro :D wtedy dostałem impuls że coś nie halo ze mną. Obecnie śmigam na 3 piętro z 25 kg. dzieciakiem, pod pachą i uśmiechem na ustach :)
Po prostu chce się żyć !  


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych