Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

ciekawe ćwiczenia na poręczach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
JoteMSW

JoteMSW

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 239 postów
  • LokalizacjaLBC

Witam, ostatnio zespawałem (i wbetonowałem) sobie poręcze o rozstawie 55cm i jeżeli znacie jakieś ciekawe (czyt. dziwne/mniej znane) ćwiczenia, które można na nich wykonać to prosiłbym o podzielenie się nimi. Na razie wykonuję wszelkiego rodzaju pompki, wymachy, wznosy nóg, podciąganie australijskie itp. 


  • 0

#2
Kooneer

Kooneer

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 140 postów
  • LokalizacjaZabrze

No to tak:

- muscle up (wejście siłowe)

- różnego rodzaju podciągnięcia

- dipy poziome

- back dip / wejście anioła / korean dip (jak zwał tak zwał)

- różnego rodzaju wagi

- rosyjskie wznosy nóg

- zwis przerzutny

- wymyk

 

Więcej mi nie przychodzi na ten moment do głowy


  • 0

#3
JoteMSW

JoteMSW

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 239 postów
  • LokalizacjaLBC

Jak wyglądają dipy poziome i rosyjskie wznosy nóg (pod russian leg raises nie widzę nic co by się nadawało do wykonania na poręczach)? Poręcze są tylko 1m nad ziemią więc ciężko je wykorzystać jako drążek.  


  • 0

#4
Hedgehog

Hedgehog

    Member

  • Użytkownik
  • 28 postów

O ile ćwiczysz handstanda, możesz ćwiczyć przechodzenie z normalnej pozycji (takiej, z jakiej opuszczasz się do dipa) do pozycji stania na rękach :)

Rosyjskie dipy/dipy na zawiasach (z normalnej pozycji opuszczasz się tak, żeby przedramiona leżały na poręczach, a następnie wypychasz się z powrotem do normalnej pozycji)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych