Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Poprawna technicznie grupa street workout


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce

Witam, od razu zaznaczam, że nie wiedziałem gdzie umieścić ten filmik, czy w offtopie czy w humorze. Pokazuje wam ten filmik nie w celu ubliżenia osobom tam ukazanych, lecz pokazania wam ich "zabójczych" technik w podstawowych ćwiczeniach. :D Natknąłem się przypadkiem krążąc po yt, miłego oglądania!  :D


  • 0

#2
konop90

konop90

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 290 postów

Techniki może i nie mają ale uważam, że lepiej niech robią cokolwiek niż siedzieć w domu lub bujać się po osiedlu. Zawsze chociaż część z nich pomyśli i zacznie szukać jak robić poprawnie i uczyć się.

 

Znawcą nie jestem ale podciąganie niektóre jest zabójcze:D


  • 0

#3
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce

Wiedziałem, że zaraz będzie spina dlatego napisałem, że nie wrzuciłem tego żeby ich powyzywać. Wiadomo, zawsze mogli siedzieć przed komputerem, czy telewizorem, ale fakt faktem, że jak zobaczyłem niektóre ćwiczenia w ich wykonaniu to uśmiech na całej twarzy. :D


  • 0

#4
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Oczywiscie, ze lepiej jest robic cos niz nic. Oczywiscie, ze lepiej est ruszac sie niz pic piwo pod blokiem.

Ale niestety zachowanie prawidlowej techniki jest niezbedne. Kolega w zielonej koszulce z brazowymi rekawami podciagal sie prawidlowo, choc nieco za nisko. Lecz pompki w jego wykonaniu to czyste zlo. Plecy wklesle, tylek duzo ponizej linii barkow, kat w ramionach nawet nie dochodzil do 90st.

I tu faktycznie nie chodzi zeby sie z kogos smiac, a takie fimiki niech beda tylko przestroga dla tych, co zaczynaja i za wszelka cene ida na ilosc, a nie jakosc.

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#5
pstry

pstry

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • LokalizacjaToruń

Filmik z 2013. Może któryś (albo wszyscy) są już na forum i się tu pochwalą postępami.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych