Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Skazany a masa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Tilek

Tilek

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Witam!

Parę tygodni temu zacząłem ćwiczyć według treningu Wade'a ze Skazanego na Trening. Z tego co zdążyłem się zorientować to kalistenika nie jest specjalnie nastawiona na budowanie masy mięśniowej, ale nie ukrywam że przybrać bym chciał. I tu rodzi się pytanie - czy przy odpowiedniej diecie treningi ze Skazanego wystarczą żeby ładnie urosnąć, a nie czekać niewiadomo ile na efekty? Oczywiście nie wymagam od kalisteniki tego co od ćwiczeń z obciążeniem, ale jeśli jestem obecnie nastawiony na budowanie masy, to czy Skazany ma sens? Czy powinienem może wybrać jakiś inny plan treningowy?


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Skazany to nie jest plan na mase i chyba nawet Wade o tym pisze w ksiazce.

Przeczytaj c-mass lub tematy na forum odnosnie hipertrofii w kalisteniczny sposob.

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
ziel

ziel

    Far Beyond Driven

  • Użytkownik
  • 120 postów

Weź ćwiczenia ze skazanego, dobierz liczbę powtórzeń do celu jaki chcesz osiągnąć... za 2 - 3 miesiące zobaczysz czy coś ruszyło. 

Jak chcesz być napakowany jak pekaes do Lichenia to kalistenika nie jest dla Ciebie. Z drugiej strony jak będziesz solidnie trenował i zdrowo jadł to nie ma szans żeby Ci mięśnie nie urosły.


Użytkownik ziel edytował ten post 04 czerwca 2015 - 16:54

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych