Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Książki psychologiczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Rucik

Rucik

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 postów

Witam :) Ostatnio naszła mnie ochota żeby poczytać sobie jakąś książkę psychologiczną, ale wiem że wśród dobrych pozycji jest też mnóstwo chłamu. Czyta ktoś tu książki o tej tematyce i mógłby polecić? :) Ja ze swojej strony polecam "Alpha human" Mateusza Grzesiaka. Chodzi mi bardziej o coś ciekawego co pozwala spojrzeć na coś z innej strony niż jakieś naukowe fakty lub przesadzone mity o podświadomości :D


  • 0

#2
pk187

pk187

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów

Ja jestem w trakcie czytania książki Kevina Duttona "Mądrość Psychopatów". Polecam. :)


  • 1

#3
Glowa

Glowa

    Mój czas jeszcze nadejdzie

  • Bywalec

  • 282 postów
  • LokalizacjaOława/Wrocław/Dziwnówek

Jeffers Susan - nie bój się bać (o tym jak radzić sobei ze stresem, ale nie ma tam rad typu 10 oddechów, tylko odkrywanie prawdy na temat strachu)

James Allen - Tak jak człowiek myśli, książka od któej zaczęło się całe boom optymistycznego myślenia w branży rozwoju osobistego

Seligman - uczmy się optymizmu, nie czytałem ale mam gdzieś na półce

Marek Aureliusz - Rozmyślania, książka duchowo-filozoficzna, rozjaśnia człowiekowi duszę wyraźną nutą życiowego optymizmu

Maltz Maxwell - Nowa psychocybernetyka, książka o osiąganiu celów. Konkretna, dobra aletrnatywa dla współczesnych wizualizacjo-podświadomowo-sukcesowych pozycji, ale ma też troche rzeczy wspólnych.

Dale Carnagie - jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, jeśli kogoś interesuje tematyka relacji międzyludzkich

7 filarów poczucia własnej wartości - nei czytałem, ale podobno dobra książka


  • 2
Skazany na trening od 10.2012

#4
Daamian

Daamian

    Nowicjusz

  • Zasłużony
  • 96 postów
  • LokalizacjaKujawsko-pomorskie

Ja polecam "Zasady Canfielda" i "Obudź w sobie olbrzyma" :)


  • 1

#5
WESI

WESI

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 137 postów
  • LokalizacjaPrawie Wrocław
Jeśli chcesz spojrzeć na wszystko z innej perspektywy to sprawdź książkę.
Przebudzenie - Anthony de Mello.
  • 0

Zachowaj optymizm i próbuj dalej.

Strach jest najbardziej wyrafinowaną i destrukcyjną chorobą dotykających ludzi.

 

 


#6
eGzu

eGzu

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 160 postów

Dale Carnagie - "jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi"

oraz tego samego autora "jak przestać się martwić i zacząć żyć"

 

to są książki, które zamierzam dawać wszystkim swoim znajomym na jakieś urodziny czy imieniny.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych