Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dres do biegania


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce

Witam, pisze tu ponieważ przeszukałem tyle stron, że nie wiem co począć :( Poszukuje spodni dresowych do biegania, najlepiej poliester i problem w tym, że chcę mieć ściągacz w nogawkach. Przykład macie pod tym linkiem. Jak widać nogawki mają sciągacz... a niestety nie chcę całego dresu kupować a same spodnie. ;) Ktoś poratuje jakimś linkiem? I nie chciałbym z allegro bo tam tendencja do podrób. ;)


  • 0

#2
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Ja ci napiszę tak, idzie wiosna/lato biegaj w krótkich spodenkach, są lżejsze i przewiewne i lepiej się w nich śmiga, przy najmniej w moim przypadku, ja biegam w krótkich nawet całą zimę czy jesień ;p Kiedyś biegałem w długich spodniach, mocniej się pociło wtedy a co za tm szło, waga była większa, a po za tym krótkie spodenki mało miejsca zajmują w szafie czy w pralce, oraz szybciej schnął ;p

 

A jak ci już tak na prawdę zależy na dresach to kupuj dresy, niestety linkiem nie dysponuje, bo nie mam spodni dresowych do biegania ;p


  • 1

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#3
lessar

lessar

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Polecam wyroby lidlowskie. Może to śmieszne, ale mają tam naprawdę bardzo dobre ubrania do biegania. Nie jestem zawodowym biegaczem, ale wiem w czym mi jest wygodnie i w czym się dobrze biega. Polecam, jak najbardziej wybrać się do Lilda na zakupy.


  • 0

Fachowe biura patentowe


#4
karatyna

karatyna

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Ja również mogę pochwalić ubrania do biegania z Lidla. Są naprawdę wysokiej jakości, a ich cena nie jest wcale wysoka. Bardzo dużo ludzi wydaje krocie na ubrania, gdzie głównie płacą za logo, a nie za wysoką jakość materiału i profesjonalne szycie.


  • 0

#5
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce
Dzięki za opinie ale zakup już dokonany :D Padło już na "znaczek" ;)
  • 0

#6
kransik

kransik

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Może kiedyś znaczek był coś wart, ale coraz częściej sądzę, że nie jest wart swojej ceny. Biegam od lat i kiedyś w dresie z trzema paskami przebiegłam około 1000 km i nadal się nadawał mimo, że był wiekowy. W końcu postanowiłam zmienić dres, ma go niecałe 3 miesiące i jakieś 120 kilometrów za sobą i już zaczynają się przetaracia.


  • 0

#7
pstry

pstry

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • LokalizacjaToruń

Dres do biegania w lato to przecież nieporozumienie...

Po pierwsze będziesz się pocił, spodnie na mokre ciało ograniczają ruchy, a podwyższona temperatura powoduje podniesienie tętna (bo organizm się chłodzi poprzez przepływ krwi) co jest ostanią rzeczą jaką chcemy osiągnąć. Podstawa w bieganiu to dostarczać tlen do mięśni, czyli możliwie najniższe tętno - wtedy się buduje wytrzymałość i spala tłuszcz, inaczej zakwasy i trening na marne. Przegrzanie to twój wróg! Jak temperatura wzrasta powyżej 10stopni biega się w krótkich.

 

Nie wspomnę już o walorze estetycznym - wyjdziesz potem na plażę z opalenizną "na betoniarza" - góra w mahoń a nogi jak u trupa....


Użytkownik pstry edytował ten post 01 czerwca 2015 - 12:33

  • 0

#8
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce
Myślę, że temat można zamknąć, dresy dawno kupione i nie doradzałem się czy krótkie czy dlugie. Tak samo niech się nikt nie przejmuje jak będzie moja opalenizna wyglądała. Dziękuję. :)

Użytkownik Dom1nus edytował ten post 01 czerwca 2015 - 10:36

  • 0

#9
Buddy

Buddy

    Member

  • Użytkownik
  • 18 postów

Ja polecam lycre z decathlona.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych