Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

siemanko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
biodach

biodach

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Jestem tu nowy.Trochę co nie co poczytałem i postanowiłem ułożyć swój własny plan.Proszę was o opinię.Postanowiłem trenować z częstotliwością 3 razy w tygodniu.
PN:(brzuch,barki tricpes)
-wznosy nóg
-pół brzuszki
-kruk
-pompki na piłce

-pompki wąskie

-pompki z rękoma na podwyższeniu 

CZW:jeszcze nie ułożyłemSB:to samo co w poniedziałek
Proszę was także o podsunięcie jakichś ćwiczeń na skośne mięśnie brzucha.
Z góry wielkie dzięki :D .


  • 0

#2
Fejven

Fejven

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 136 postów

Witamy na forum. Jedyne co ci mogę poradzić na początek, to dużo czytaj, bo tym swoim planem to nie zajedziesz za daleko. 


  • 0

#3
Glowa

Glowa

    Mój czas jeszcze nadejdzie

  • Bywalec

  • 282 postów
  • LokalizacjaOława/Wrocław/Dziwnówek

Na skośne brzucha proszę bardzo: flaga, wycieraczki wisząc na drążku. Ale nic Ci to nie da, bo prawdopodobnie jesteś jeszcze na to za słaby. Plan mógłbyś ułożyć lepszy - dlaczego nie trenujesz nóg ani się nie podciągasz? 


  • 0
Skazany na trening od 10.2012

#4
biodach

biodach

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Nogi kiedyś trenowałem ale po prostu tego nie lubie :P a po co robić coś czego się nie lubi.Co w tym planie jest nie tak? za mało ćwiczeń,za dużo angażuje złe partie mięśni?? Staram się ćwiczyć według partii mięśni chociaż ostatnio mam zagwozdkę czy nie lepiej ćwiczyć jak to opisuje Paul Wade tzn. nie ćwiczyć mięśni tylko ćwiczenia przez co odpowiednie mięśnie same się ukształtują.co o tym myślicie? Czemu się nie podciągam? W zasadzie to nie wiem :P jak na razie nie za bardzo ogarniam tematu jakie podciągnięcia na jakie mięśnie . Dobrze myślę że podciągnięcia najlepsze na plecy są? No i oczywiście wielkie dzięki za odpowiedź :D


  • 0

#5
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

"a po co robić coś czego się nie lubi" - trening to nie jest zabawa. Jedno ćwiczenie może nam dawać większą frajdę, a inne mniej, ale brak treningu na nogi prowadzi do dysproporcji i braku uzyskania takich celów, jakich byśmy chcieli. W podciąganiu pracują plecy i bicepsy tak najogólniej mówiąc, ale przeczytaj pigułkę wiedzy, bo tam masz odpowiednie artykuły, które szczegółowo to opisują.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#6
biodach

biodach

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

No dobra ułożyłem kolejny plan.Natknołem si na trening EDT który mnie bardzo zainteresował.No więc moim celem byłoby najpierw zwiększenie masy mięśniowej ćwicząć w ten sposób przez jakiś miesiąc może więcej w zależności od efektów.A następnie bym zastosował plan Paula Wade'a co o tym myślicie? 
PN:trening EDT
-pompki(dłonie na wysokości barków łokcie idą na zewnątrz)
-pompki wąskie

CZW:trening EDT
-przysiady 10x

 -wznosy nóg 5x
SB:trening EDT
-kruk 10sek
-podciąganie w nachwycie 3x


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych