Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam

Kraków

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Krasny

Krasny

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Witam. Mam 27 lat i od niedawna mieszkam w Krakowie. Mam słabą kondycję i sporo nadwagi. Chciałbym zacząć trenować, żeby schudnąć, a później nabrać siły, kondycji i trochę masy. Szukam miejsc gdzie można ćwiczyć za darmo lub chociaż niedrogo, może jakiejś grupy ludzi którzy też trenują. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i zabieram się za czytanie wątków na forum. Jeśli jest ktoś z Krakowa to proszę o kontakt.


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy na forum

 

Kalistenika jest darmowa, a wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w pigułce wiedzy - pozostaje Ci tylko trening ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
JakubA

JakubA

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • LokalizacjaNysa

Witaj !

 

Twoją siłownią będzie twoje ciało, także do zakupy jedynie drążek rozporowy :)


  • 0

#4
makxxu

makxxu

    Potęga umysłu

  • Użytkownik
  • 86 postów

Dokładnie tak jak napisali Koledzy wyżej - do uprawiania kalisteniki nie jest potrzebny żaden karnet, a Twoim miejscem ćwiczeń będzie kawałek wolnej przestrzeni np. w Twoim pokoju (nie musi być duży). Drążek rozporowy jest raczej obowiązkowy, a do niektórych ćwiczeń przyda Ci się np. blat stołu, krzesło, czyli ogólnie przedmioty użytku domowego. Miłego odkrywania Forum :) !

 

To co powinieneś wiedzieć na początek, czyli Pigułka Wiedzy: http://kalistenikapo...cznej-mądrości/


  • 0

Wszystko jest w Twojej głowie.


#5
Krasny

Krasny

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

No właśnie trenuję narazie w domu :-) Myślę żeby zacząć chodzić do tego Parku Jordana w Krakowie. Podobno tam ludzie trenują, tylko nie wiem o której i w jakie dni. A w domu ćwiczę narazie pompeczki, brzuszki itd. wszystko co da się ćwiczyć bez sprzętu. Muszę poszukać u mnie na dzielnicy odpowiedniego trzepaka lub czegoś do podciągania się na drążku. 


  • 0

#6
Specnaz

Specnaz

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 88 postów
  • LokalizacjaDębica-Rzeszów
Zacznij trenować krokodylki (burpeesy) jak chcesz zrzuciç nadwage.
  • 0

#7
Krasny

Krasny

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

No burpees są zajebiste. Rankiem sobie je robię w parku ostatnio, bo nie mieszkam na parterze i nie chcę sąsiadom tupać hehe w parku wbiegam po takich długich schodach, zbiegam na dół robię 10 burpeesów i znowu wbiegam, i tak w kółko jeśli jeszcze mam siłe biec, jak nie mam siły biec to odpoczywam chwilę i znowu.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kraków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych