Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

[Pochwała] Struc, Justy^a, PK187


13 odpowiedzi w tym temacie

#1
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

Witam,

 

chciałbym udzielić oficjalnej pochwały oraz awansować na rangę "zasłużony":

 

Struc - za aktywność oraz merytoryczną pomoc początkującym użytkownikom. Praktycznie w każdym temacie znajduje się jego post, który wnosi "coś" do dyskusji. 

 

Justy^a - za konsekwentność w działaniu, za dzielenie się wiedzą z zakresu anatomii oraz treningu dla kobiet, za merytoryczność postów oraz pisanie własnych artykułów.

 

 

Chciałbym również udzielić pochwały:

 

PK187 - za aktywność oraz tłumaczenia artykułów OS

 

 

Jeśli ktoś czuje się pominięty, to zapraszam do włączenia się w życie forum. Pamiętajcie, że to użytkownicy tworzą forum internetowe. Nie bójcie się pytać, bo kto pyta nie błądzi. Nie bójcie się udzielać w tematach, w których nie czujecie się "mocni". Każda dyskusja do czegoś prowadzi, a wymiana poglądów otwiera nam wszystkim oczy na nowe możliwości. 

 

Narazie są to tylko pochwały słowne i awanse, ale kto wie, co przyniesie przyszłość :)

 

Wytrwałości!


  • 2

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#2
pk187

pk187

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów

Dziękuję. :) Teraz aż mi głupio, że tak dawno nic nowego nie tłumaczyłem, ale obiecuję, że jak będę miał trochę więcej wolnego czasu, to coś nowego się pojawi. :)


  • 1

#3
Łukson

Łukson

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 376 postów

Powadzi lepiej napisz ile ci zapłacili za rangę zasłużony ? . Możesz napisać na prv  :P


  • 0

#4
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Nie musze poprzez pw. Napisze tu.

Zaplacili nie tylko mi, ale rowniez Wam w postaci postow dzielac sie swoja wiedza i doswiadczeniem :)

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#5
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

miło nam, że te godziny i dni spędzone na czytaniu materiałów i własnych treningach mogą się komuś przydać :)


  • 2

...


#6
Justy^a

Justy^a

    Advanced Member

  • Instruktor

  • 1 013 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Kwalifikacje:Trener Personalny
Ale super! Dzięki :D
  • 2

#7
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Ja ze swojej strony pragnę dodać do listy "zasłużony" zawodnika o nicku kano ;)


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#8
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Zasłużyliście Panowie ;)


  • 0

#9
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Teraz dopiero zauważyłem że Struc jest z krakowa a ja tam siedziałem 3 dni i nie było co robić :(


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#10
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 postów

Skoro już nagradzacie w jakiś sposób wszystkich zasłużonych to nadmienię tylko że Luko również się to należy.

Podobnie hepatil.


  • 0

#11
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Luko oraz hepatil od okolo 3 miesiecy tu nie zagladaja. Luko nawet jeszcze dluzej.

Pochwaly byly udzielone w glownej mierze za aktywnosc, a wydaje mi sie nagradzanie kogos za aktywnosc i pomoc w przeszlosci mija sie z celem.

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#12
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

Do grona "zasłużonych" dołącza dziś również:

Salute! - za merytoryczne podejście do spraw żywienia oraz posiadanie własnego zdania w świecie zmanipulowanym przez media. W jego postach widać gołym okiem zdrowe podejście do życia oraz treningu i choć odnośnie procesów fizjologicznych pewnie wie więcej niż my wszyscy razem wzięci, to i tak potrafi to przekazać w laicki sposób bez wywyższania się pomagając przy tym zagubionym początkującym.

 

ps. ranga na forum nie oznacza, iż dany użytkownik ma monopol na prawdę! Każdy z nas ma własny mózg i nim powinien się kierować przy podejmowaniu decyzji i filtrować wszystko.


  • 2

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#13
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Do grona "zasłużonych" dołącza dziś również:

Salute! - za merytoryczne podejście do spraw żywienia oraz posiadanie własnego zdania w świecie zmanipulowanym przez media. W jego postach widać gołym okiem zdrowe podejście do życia oraz treningu i choć odnośnie procesów fizjologicznych pewnie wie więcej niż my wszyscy razem wzięci, to i tak potrafi to przekazać w laicki sposób bez wywyższania się pomagając przy tym zagubionym początkującym.

 

ps. ranga na forum nie oznacza, iż dany użytkownik ma monopol na prawdę! Każdy z nas ma własny mózg i nim powinien się kierować przy podejmowaniu decyzji i filtrować wszystko.

 

Świetny pomysł ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#14
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Dzieki chlopaki, dopiero zauwazylem, ale obawiam sie, ze to mocno na wyrost :D Poza tym niepopularnosc i conajmniej 90% nieprzystawalnosc do aktualnych pogladow dietetyczno-treningowych tego co pisze mozwe byc wam raczej kamieniem u nogi niz pomoca B)

 

Ludzie jednak wola siedziec w swojej "strefie komfortu" i robic to co wszyscy, bo to bezpieczne, "sprawdzone" i "naukowo udowodnione" ;)

A jak cos sie nie uda to maja rzesze osob, ktorym tez sie nie powiodlo robiac to samo i dzieki temu jest im razniej :D


  • 1



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych