Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kadra forum oraz obowiązki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Witam wszystkich.

 

Jako że ostatnio padło takie pytanie postanowiłem zaktualizować listę osób które (starają się) ogarniają forum ;)

 

No więc tak:

SenseJLF - Główny boss ... szef szefów ... nie robi nic a i tak jest ;) Właściciel Kalistenikapolska, odpowiedzialny za

                   reklamę,sponsorów,wizerunek itd ;) W zasadzie wszystko na jego głowie ;)

 

Orel          - Główny boss ;) Odpowiedzialny za reklamę, sponsorów, wizerunek itd. W zasadzie za wszystko, działa na forum

jak i poza forum.

 

Powadzi   - Zaczynał karierę jako moderator, obecnie jest administratorem i prawą ręką na forum SenseJ'a.Widzicie go

                   wszędzie ;) Ogarnia w zasadzie forum pod względem porządku w tematach. Tworzy tematy zbiorcze       

                   przydatne nowym użytkownikom.

 

<ADMINISTRATOR FANPAGE>  - Osoba którą spotykacie na naszym profilu na Facebook'u. Jest odpowiedzialny za nasz Fanpage. Jak również

                   pojawia się i miesza na forum.

 

czillaut     - Zajmuję się wyzwaniami. To on Was motywuje,ocenia i jeżeli trzeba to poprawia.

 

sheisbutterfly - Zajmuję się tylko i wyłącznie działem dla pań. Jedna z pierwszych kobiet na forum ;)

 

zip - Odpowiedzialny za rozój strony wikikali.pl oraz za fanpage wikikali.pl, tworzy i dodaje nowe hasła. Tworzy cały zbiór kalistenicznych haseł i wszystkiego co z tym związane.

 

Pablo1 - Redaktor oraz moderator w jednym. Pisze i redaguje artykuły, w taki sposób abyście mogli w łatwy sposób zrozumieć ważne aspekty treningowe.

 

Lykos - Redaktor. Zajmuje się tłumaczeniem artykułów anglojęzycznych.

 

 

Więc tak to mniej więcej wygląda.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej kadry pisz... może nie odpisuję szybko ale odezwę się jak trzeba będzie.


Użytkownik Orel edytował ten post 11 listopada 2015 - 22:49
Aktualizacja składu teamu

  • 1

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych