Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witajcie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Humbak

Humbak

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Witajcie, mam na imię Filip i mam 31 lat. Ćwiczyć zacząłem parę lat temu gdy ostro przytyłem i tak to później trwało, że chudłem do 80kg w lato przestawałem ćwiczyć i znowu tyłem do 100kg na zimę i tak w kółko. Od tego roku postanowiłem, że nie odpuszczę. Motywacji i determinacji mi nie brakuje, co do wiedzy o ćwiczeniach i diecie to człowiek cały czas się uczy i tak trafiłem na to forum. Kalistenika tego właśnie szukałem, piękno i siła to są moje cele a trening z ciężarem własnego ciała zawsze mi się najbardziej podobał. Ćwiczę 6x w tygodniu, rano na czczo burpees i później w ciągu dnia trening siłowy oparty na wielkiej szóstce ze "skazanego...". Pozdrawiam wszystkich.


  • 0

#2
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Czołem mój imienniku! Życzę powodzenia w dotarciu do celów.

 

 

Od tego roku postanowiłem, że nie odpuszczę.

 

Pamiętaj - NEVER GIVE UP! NO EXCUSES!


  • 0

#3
ZygaKarol

ZygaKarol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 51 postów

powodzenia ;) ze wzgledu na Twoja wage chyba lepiej by bylo poraczkowac z rana niz skakac ;) najgorsze na kolana jest wlasnie skakanie ;) z reszta raczkowanie to swietna forma treningu z rana na pobudzenie i wogole ;)


  • 0

#4
Humbak

Humbak

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Jak ważyłem 100kg to bolały nie kolana tylko kostki ale więc robiłem burpees bez podskoku. Obecnie ważę 87kg i mogę hulać śmiało :) Właśnie zaciekawiło mnie to raczkowanie i się zastanawiam czy nie dodać do treningu.


  • 0

#5
Jojo

Jojo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • LokalizacjaŁódź

Witam jako nowy użytkownik nie chcę się zbyt mądrzyć ale nie wiem czy te treningi na czczo zwłaszcza na początku to dobre rozwiązanie. Fakt lepsze to niż kawa z rana! Kiedy sam tyle ważyłem czułem się podczas porannych biegów jak emeryt. Choć to trochę inny rodzaj wysiłku. Jeżeli nie chcesz jednak rezygnować to posłuchałbym kolegi wyżej i oszczędzając stawy zamienił burpees na wyrzuty nóg na zmianę.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych