Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam wszystkich shredded i nie shredded ;p


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
GetShredded

GetShredded

    Semper Fidelis

  • Użytkownik
  • 47 postów
  • LokalizacjaPomorze

Witam wszystkich:) Mam na imię Kuba i jak sama nazwa mojego profilu mówi,jestem zwolennikiem estetycznego , wyciętego , wyrzezbionego i silnego ciała;D Uważam, że nawet chude ciało i szczupłe ,ale wyrzezbione przyciaga wiecej uwagi niz pakier z brzuszkiem i z reka 45cm w obwodzie ramienia i nie da się tego ukryć;p Szanuje każdego i rozumiem ,ze nie kazdemu dana byla taka genetyka,przy ktorej nie nabiera się duzo tluszczu. Kim kolwiek jesteś i jak teraz wygladasz ,mozesz zmienic się w Greckiego Boga z posągów ;D

Tak!! Też miałem kiedys obsesję na punkcie masy ,masy no i masy. Jednak po paru latach doświadczeń i eksperymentów stwierdziłem , że w masie nie ma nic złego ,jeżeli idzie za tym odpowiedni trening na spalanie tłuszczu(aeroby) i potem powolna redukcja ciała i rzezbienie się. Co to za frajda pochodzić na siłownie 3 miesiące i nabrać dużo sadła? Okej ,wiadomo przecież ,że jeżeli chudy od zawsze koleś ,ktory ma trudnosc z nabieraniem masy chce zwiekszyc ciezar ciala musi jesc duzo kalorii i nie zawsze zbuduje czystego miesnia. Ale nie widze problemu w tym ,zeby potem zredukowac sie i wyciac??

Kiedy poznałem Kalistenike stwierdziłem ,ze to jest to! Siła i piękno w jednym. Zauważyłem ,że wielu ludzi ma manie perfekcojisty. Kiedy ktoś dobrze wygląda lub jest tłusty zaraz zaczynają się hejty ,że jest słaby, a ma słabe nogi albo coś takiego. Ale co to zmienia? Każdy niech będzie taki jak chce być!!

NIe każdemu podoba się wyglad kulturysty, nie kazdy chce podnosic 120kg w przysiadzie i nie kazdy chce miec kaloryfer np Wiec nie oceniaj ksiazki po okladce i dowiedz sie co komu sprawia przyjemnosc zanim zaczniesz rzucac wyzwiskami.

Jestes szczupły i patrzysz na kolege z zazdroscia bo wyglada masywniej? Zobacz jakie Ty masz zalety a nie jakie on.Patrz tylko i wylacznie na siebie.

Jeżeli ktoś jest chudy i ma sześciopak to dlaczego jest hejtowany za to ,ze niby mu latwiej? Jezeli ktos ma tendencje do zdobywania nie zawsze czystej masy jest hejtowany,ze latwiej mu zdobyc mase  jest zalany i na pewno jedzie na koksie? Zajmij sie soba i znajdz swój złoty środek na szczęście!

Pozdrawiam wszystkich i z góry uczulam,ze nie obchodzą mnie hejty. Wole być osobą ,która jest nienawidzona niz ktora nienawidzi. I najważniejsze!

Dołączyłem do was bo zamierzam czerpać motywacje od was i samemu ją dawać. Motywujmy siebie nawzajem a nie demotywujmy. Wszyscy mamy jakieś trudnosci i jakis cel do ktorego dazymy wiec.Trzymajmy sie razem!Getting Shredded!


  • 0

GetShredded- Dosłownie ,,być wyrzeźbionym''. Jednak można to rozumieć w inny sposób. Osoba tzw Shredded,może być osobą wysportowaną,wytrenowaną,zdrową. Osoba Shredded łączy w sobie piękno ciała, siłe,ogromne pokłady determinacji i samozaparcia,żeby osiągać postawione przed sobą cele i przez to zmieniać swoje życie na lepsze a przy okazji motywować innych :) Jeżeli dzięki Kalistenice lub też innej dyscyplinie zmieniasz swój los na lepszy,jeżeli masz sporo determinacji i motywacji ,żeby osiągać sukcesy i dzielić się nimi z innymi to możesz nazywać się Shredded. Witaj w klubie bracie!


#2
Ghost W

Ghost W

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 255 postów

Witam! Tak z ciekawości zapytam. Mierzyłeś sobie poziom tkanki tłuszczowej? :)


  • 0

#3
GetShredded

GetShredded

    Semper Fidelis

  • Użytkownik
  • 47 postów
  • LokalizacjaPomorze

Witam! Tak z ciekawości zapytam. Mierzyłeś sobie poziom tkanki tłuszczowej? :)

Nie mierzyłem:) dzisiaj wieczorem dodam swoje fotki,żeby udowodnić to ,że nie pisze tylko dla picu. Posiadam jako taka sylwetkę i mam nadzieje,że wielu ludzi zmotywuję bo taki mam zamiar na tym forum:)


  • 0

GetShredded- Dosłownie ,,być wyrzeźbionym''. Jednak można to rozumieć w inny sposób. Osoba tzw Shredded,może być osobą wysportowaną,wytrenowaną,zdrową. Osoba Shredded łączy w sobie piękno ciała, siłe,ogromne pokłady determinacji i samozaparcia,żeby osiągać postawione przed sobą cele i przez to zmieniać swoje życie na lepsze a przy okazji motywować innych :) Jeżeli dzięki Kalistenice lub też innej dyscyplinie zmieniasz swój los na lepszy,jeżeli masz sporo determinacji i motywacji ,żeby osiągać sukcesy i dzielić się nimi z innymi to możesz nazywać się Shredded. Witaj w klubie bracie!


#4
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Witaj,

Widze, ze masz podobne podejscie jak ja :)

Mam nadzieje, ze bedziemy uzupelniac swoja wiedze i dazyc do doskonalosci takiej, na jakiej nam zalezy.

Wytrwalosci

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#5
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Siemanes :) Czekamy na fotki i motywację. Może jakieś poradniki też się pojawią od Ciebie :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych