Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Brzesko, Bochnia/Tarnów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Witam, ćwiczy ktoś z tych rejonów ?! : D Znajomi wszyscy walą na siłkę jak jeden mąż, nie ma z kim na drążek śmignąć. Jc u mnie przy domu (Brzesko) do dyspozycji drążek wysoki, niski, kółka, lina. Nie ma żadnej grupy workoutu w tych okolicach jak patrzę po fejsie czy coś, trzeba coś odmulić w końcu : D


  • 0

#2
student87

student87

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 384 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie

Zapraszam do Dębicy mamy swoją grupę, ja w sumie z nimi nie trenuje bo podłoge i drążek mam w domu, a lubie trenować tylko sam, bo tak moge skupić się na treningu w 100 %, ale chłopaki ćwiczą prawie codziennie. 


  • 0

I want represent an idea, I want represent possibilities

 


#3
Tiger

Tiger

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Szukam kogoś z kim mógłbym wspólnie przeprowadzić trening w Tarnowie. Jak coś piszcie mój profil na fb to Dorian Foltak albo tutaj (jednak tu jestem bardzo rzadko). 


  • 0

#4
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Cześć, na fejsie niestety wysłana wiadomość do Ciebie pójdzie do folderu "Inne" i możesz nie zauważyć. Ja osobiście bardziej szukam kogoś z Brzeska ale jak zaczną się studia to w Tarnowie można się ustawić ; )


  • 0

#5
powro

powro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów

Osobiście bliżej mi do Brzeska i jestem tam zasadniczo codziennie ze względu na szkołę :) Jestem za wspólnym treningiem i jeśli znalazło by się więcej osób to jestem za stworzeniem grupy w Brzesku :)


  • 0
'Mam moc w sobie, ona kroczy ze mną. A siła w żyłach pływa na pewno. Szacunek, respekt, braterstwo, jedność.'





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych