Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Gimnastyka - Wrocław (sekcje)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
warcab

warcab

    Member

  • Użytkownik
  • 20 postów
Czy możecie coś powiedzieć o sekcjach gimnastycznych we Wro?

Z tego co szukałem to znalazłem, ale głównie akrobatyke, a ja nie chce robić salt i tego typu rzeczy tylko ćwiczenia na kółkach,drążkach, itp.

Należy/należał ktoś z was do takiej sekcji i z czystym sumieniem może polecić?
  • 0

#2
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Jak chcesz samą bezużyteczną siłę, to daruj sobie gimnastykę.

Jeżeli chcesz być silny i wszechstronny to idź do sekcji wrocławskiej. To jest sekcja spod szyldu www.gimnastycy.pl/forum


  • 1

66668745.png


#3
Ambu

Ambu

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 201 postów

Od kiedy siła jest bezużyteczna? o.O Siła to jest podstawa wszystkiego!

 

Sekcja wrocławska spod szyldu gimnastycy.pl mnie bardzo rozczarowała, bo to głównie akrobatyka. Zamiast ciskać muscle upy czy levery to trenujesz salta. Ja osobiście nie czuję potrzeby robienia piruetów, tylko chce być po prostu silny.


  • 0

#4
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Najpierw uczysz się podstaw, a potem przechodzisz na trudniejsze elementy/ćwiczenia, wydaje mi się, że to tak jest. Ci którzy wytrwają po kilku latach będą kozakami, ale jak za kilka lat nadal będziesz taki sam i miał taką samą siłę to zrozumiesz, że cierpliwość i pokora to klucz do wszystkiego. :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych