Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
badjude

badjude

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów
Witam. Na samym poczatku chcialem sie przywitac, gdyz jestem nowym uzytkownikkem forum, mimo ze cwicze juz troche czasu.

A więc do rzeczy.
Ważę 80kg, mam 180cm wzrostu. Ulozylem sobie plan w oparciu o kalistenike, poniewaz cwiczenie na silowni mnie kompletnie nie interesuje. Zdecydowanie bardziej wole trening kalisteniczny ktory moim zdaniem jest duzo bardziej dynamiczny od typowego treningu na silowni.

Plan wygląda tak:
1. Podciąganie (1 seria nadchwytem na szerokosc barkow, jedna seria nadchwytem szerokim, 1 seria podchwytem, 1 seria uchwytem hmmm... prostopadlym do zwyklwgo chwytu - po 10 powtorzen)
2. dipsy na kolkach gimnastycznych z nogami na krzeselku 4 serie po 12 powtorzen
3. Przysiady z obciazeniem 10kg - 3 serie po 20 powt.
4. Diamond push ups z obciazeniem 5kg, 3 serie po 12 powt.
5. Rozpiętki na kółkach gimnastycznych 3 serie - 12 powt.
6. Pompki szerszy rozstaw rak - 2 serie na uchwytach z obciazeniem 5kg, 2 serie z rekami na ziemii, 5kg obciazenia
7. Pompki na kolkach gimnastycznych z nogami na krzesełku.

Glownym celem treningu jest lepsze samopoczucie wynikajace z polepszania swoich osiągów. Zazwyczaj cwicze z kolegą i przy podciaganiu podtrzymuje moje nogi, poniewaz sam podciagne sie około 3 - 4 razy nachwytem i okolo 6 podchwytem, zaczynalem od negatywow gdyz nie dalem rady sie podciagnac ani razu.

Chodzi mi rowniez o to czy tym treningiem uda mi sie uwidocznic i lekko rozbudowac miesnie, ktore jak mysle mam dosc rozwiniete lecz sa one jeszcze oblane tluszczem mimo ze schudlem juz 10 kg. Do tego stosuje diete jem okolo 2500 kcal dziennie i w wolnych chwilach chodze na basen czyli jakies 2 razy w tygodniu (wczesniej chodzilem min. 4 razy). Trening stosuje 3 razy w tygodniu. Najczesciej poniedzialek, sroda, piatek, ale roznie z czasem wychodzi z czasem np trenuje w sobote zamiast w piatek. Do planu stosuje sie 3 tygodnie. Widze postepy dotyczace sily - jak zaczynalem robilem 20 pompek bez obciazenia moze troche wiecej, teraz robie 46. Do tego wszystkiego stosuje plan na brzuch ABS2. Myslicie ze uda mi sie osiagnac zamierzone efekty?

Dorzucam zdjecie jak wyglada moj postep.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych