Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Żegnam się


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Swojego czasu byłem jednym z najbardziej aktywnych użytkowników na tym forum. Od dłuższego czasu nie podobał mi się jednak kierunek w jakim zmierza. Ostatnio coraz rzadziej tu zaglądam. Dziś wszedłem i jestem zszokowany tematami jakie poruszacie. Dyskusja zachęcająca do podpisywania petycji w sprawie zalegalizowania marihuany na 56 postów. Z całym szacunkiem, nie wnikając w to jakie ktoś ma poglądy, czy jest zwolennikiem legalizacji, czy też nie itp. TO POWINNO BYĆ MIEJSCE PROPAGUJĄCE ZDROWY TRYB ŻYCIA I UPRAWIANIE SPORTU a nie kącik dyskusyjny na temat tego które środki psycho aktywne są bardziej, czy mniej szkodliwe. Osobiście jest mi bardzo wstyd, bo wciąż jestem moderatorem na tym forum i nie zablokowałem tego tematu. Nie mogę uwierzyć, że nikt inny tego nie zrobił!

 

Przykro mi, że to forum jest coraz mniej sportowe :(

 

Bardzo proszę o usunięcie mojego profilu. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Z wieloma z Was spotkam się zapewne na jakimś treningu :)


  • 0

#2
Cygan9

Cygan9

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 157 postów

Nie tylko ty byłeś zniesmaczony tym tematem o legalizacji , ja też. Mimo , ze sam wypowiadałem się w tym temacie , ale każdy kto czytał widział moje miejsce i poglądy jakie mam na ten temat. Ale , żeby zaraz konto usuwać ? No cóż... twoja decyzja bracie :) nie będę ukrywał , ale to forum sporo straci na tym , że Cie już na nim nie będzie .


  • 3

90179e9fc7ee70e6aa686b4fdd9ef780.jpeg


#3
ZygaKarol

ZygaKarol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 51 postów

Fakt fatem , ale moderatorzy i kazdy kto siedzi dlugo w temacie trening i zdrowy tryb zycia- powinien zaladac nieustannie nowe tematy treningowe , ciakawostki itp. A tak to chyba tylko Luko tutaj dziala od dluzszego czasu z tego co widze. Wiekszosc ciekawych tematow sa zalozone i napisane przez niego. Dlatego Wasze forum pada. :) 

Pozdrawiam i zycze sukcesow w zyciu i treningach.


  • 1

#4
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Cygan 9 widziałem Twoje posty w tym temacie i popieram Cię. Co do udzielania się na tym forum, to od dłuższego czasu tego nie robiłem, bo nie podobał mi się kierunek w jakim zmierza, więc decyzja o której pisałem nie jest emocjonalna a długo dojrzewała. Uważam, że to forum nie dba o merytoryczna wiedzę i mam wiele zastrzeżeń co do wielu przekazywanych tu informacji. Zależało mi na wypracowaniu systemu który odsiewał by ziarno od plew, by to forum nie wprowadzało w błąd. Ponieważ nie udało się osiągnąć tego celu, uważam, że nie ma sensu, bym dalej się tu udzielał.


  • 0

#5
Wyrwi

Wyrwi

    B the GB

  • Zasłużony
  • 489 postów
  • LokalizacjaLubelskie

 

 

Zależało mi na wypracowaniu systemu który odsiewał by ziarno od plew, by to forum nie wprowadzało w błąd. 

 

Z całym szacunkiem Zahir ale taki system to utopia. Każdy ma swój rozum i potrafi oddzielić ziarno od plew. Na forum wypowiadają się różni ludzie i mają czasami inne spojrzenie na różne sprawy.To że temat legalizacji marihuany posiadał tyle postów świadczy tylko i wyłącznie o tym jakie emocje wywołuje to w społeczeństwie. Osobiście uważam to za jeden z elementów propagandy który ma za zadanie nas skłócić. Nie należy odmawiać nikomu prawa do wygłaszania swoich poglądów , nawet jeśli te poglądy są niezgodne z naszymi. Tylko dyskusja i pochylenie się nad tematem są jedynym rozwiązaniem. Nie zamiatajmy problemów pod dywan tylko rozmawiajmy. Po za tym temat założony był w off topicu więc twoja reakcja jest dla mnie trochę niezrozumiała. Nikomu nie zakneblujemy przecież ust .. 


  • 0

#6
ZygaKarol

ZygaKarol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 51 postów

Jestem na forum od pazdziernika 2013 roku i nie widzialem zeby ktos z wyjatkiem 'Luko' cokolwiek probowal poprawic na tym forum .

W doradzaniu wypowiadaja sie chlopaki ktorzy sami cwicza po rok maximum. 

 

Nie ma eksperta ktory reguralnie odpowiada na wszystkie nawet glupie pytania. - a taki jest tu  potrzebny.

Co do zakladania nowych postow i przekazywanie sensownej wiedzy to jw napisalem tylko Luko bo tak to pojedyncze przypadki, ktore dodaja jakies ciekawostki o treningach itp. Sam korzystam z forum bardzo zadko bo nie ma to sensu :)

Przeczytalem wystarczajaca ilosc postow ktora dala mi odpowiednia wiedze i to mi starcza.

Ale nie powiem ze nie chcialbym wlaczyc sie czasami do dyskusji na jakis temat.- moga to byc rowniez luzne tematy -typu kobiety czy marihuana. Ale nie ma sensu prowadzic klotni z kims kto jest w takim stazu jak ja. Czyli dosc niski poziom - bo o tym tu mowie.

 

Mimo wszystko Was pozdrawiam i zycze sukcesow :)


  • 1

#7
4fun

4fun

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 108 postów
  • LokalizacjaLubelskie

*rzadko,  większość tutaj przychodzi aby pomóc w ułożeniu planu, gdy nie ma postępu w treningu. Są tez tacy co przychodzą i czytają tylko tematy nie wchodząc w dyskusje.

Może w tym problem, aby więcej ludzi uczęszczało do rozmów na jakiś temat.


  • 0

#8
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

też uważam, że temat o gandzi to temat z dupy wzięty i wybaczcie... ale temat do dyskusji dla półgłówków... niemniej, nie ma co podążać w skrajność i się obrażać na całe forum. można pouczyć autora tematu, dać ostrzeżenie, zamknąć temat... dodać odpowiedni punk w regulaminie wykluczający tematy o używkach... itp. macie przecież odpowiednie narzędzia

 

zahir11 - nie obrażaj jak dziecko tylko z kolegami adminami załatwcie sprawę jak trzeba i po krzyku
  • 1

...


#9
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Weźcie czytajcie ze zrozumieniem. Forum od dawna schodzi na psy i coraz więcej gimbów się tu udziela, robi się jeden wielki - delikatnie mówiąc - burdel.

Jeszcze trochę i to forum będzie można śmiało przyrównywać do SFD.

 

A temat go trawie tylko skumulował decyzję. I wcale się nie dziwię, bo kiedy sam szukam określonej wiedzy, to wchodzię na www.gimnastycy.pl/forum, kalistnikępolskę wówczas omijam.


  • 1

66668745.png


#10
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Panowie, chyba się nie zrozumieliśmy. Ja się nie obrażam. Odnośnie zmian, to stanowisko adminów jest jednoznaczne i nie widzę perspektyw, by coś tu miało się zmienić. Polityka tego forum skutecznie odstraszyła wszystkich instruktorów i zaawansowanych użytkowników. Przez to poziom dyskusji strasznie spadł. Ponieważ nie mam perspektyw na zmianę tej sytuacji nie chcę być kojarzony z tym forum.

 

Jeszcze jedno: nie interesuje mnie, czy temat gandzi wywołuje emocje, czy też nie. Jeżeli jest to forum sportowe, to powinno propagować zdrowy styl życia a nie palenie (czegokolwiek), picie, ćpanie, czy też jedzenie tortów z bitą śmietaną, bo wszystkie te rzeczy nie służą propagowaniu sportu.

 

Celem mojego postu było pożegnanie się z użytkownikami a nie wszczynanie nowej dyskusji. Bardzo proszę więc o usunięcie mojego profilu i zakończenie dyskusji w tym wątku.


  • 0

#11
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
zahir11 ,

mój przyjacielu, chcesz usunąć konto ? to napisz do admina w tej sprawie

jak ktoś nie chce być na forum, to nie widzę sensu pisania i informowania innych o tym, jedynie stworzenie takiego tematu to 'użalanie się' i 'zmiłowanie się nad sobą' tak to widzę


  • 1

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#12
yadan

yadan

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 52 postów

Hanni, z całym szacunkiem, ale zahir11 jest duchowym ojcem tego forum i wg mnie  i przypuszczam nie tylko mnie  jako najbardziej zasłużony ma prawo poinformować o tym opinię publiczną. Zahir11 zawsze prezentował wysoką i merytoryczną wiedzę i należy mu się za to szacunek.   Zarzut 'użalanie się' i 'zmiłowanie się nad sobą' uważam nie na miejscu, zwłaszcza od Ciebie jako osoby którą szanuję i jako że byłeś tu jeszcze jak to wszystko fajnie hulało. Zahir11 napisał wyraźnie, że celem jego postu było pożegnanie się z uczestnikami.

 

Zahir11 ja osobiście dziękuję Ci za wszystko czego się od Ciebie dowiedziałem i życzę powodzenia. 

 

Dzisiaj to forum nie jest już tym czym było jeszcze rok temu i być może jedną z przyczyn tego jest ta którą podał zahir11. Jeden Luko nie wystarczy, żeby to wszystko ciągnąć zwłaszcza, że nie ma przeciwwagi dla jego poglądów, które też są w jakimś stopniu ukierunkowane (bez obrazy Luko, to absolutnie nie jest żaden zarzut). Ja osobiście co stwierdzam z smutkiem też coraz rzadziej tu zaglądam, z podobnych powodów co autor posta.


  • 2

#13
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Generalnie ja widzę wszystko troszkę inaczej:

 

1.Forum się zmieniło i ma inną formę nawet ja to widzę ale kiedyś forum miało 400 użytkowników a nie 4000 ;)
2.Nie raz rozmawiałem o zmianach jednak temat nie wszyscy podnosili i tak na prawdę tylko garstka osób coś robi.

3.Bardzo ale to bardzo mi szkoda Zahir'a i tego że odchodzi jednak nikogo na siłę nie zatrzymam.

 

Temat zamykam bo zrobił się jakiś kącik pożegnań ;)


  • 3

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych