Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

WYZWANIA Lipiec 2K13 "Sponton"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Proponuję w tym miesiącu skupić się i wziąć udział w takich wyzwaniach:

 

1. Kruk - krok drugi z stania na rękach w skazanym - drugi ale nie tak prosty jakby mogło się wydawać - jak najdłuższy czas

 

 

2. Podciąganie - Krok 7 ze skazanego - jak największa liczba powtórzeń :) ćwiczenie robimy Podchwytem

 

 

Wyzwania mają na celu pokonanie własnych granic i sprawdzenie własnej formy. Rywalizacja jest jedynie dodatkiem ;) Pokażcie na co Was stać ;)


  • 11
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#2
PJODR

PJODR

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 126 postów

Krok 7 to nierówne podciągnięcia - mają być pokazane na jedną czy na obie ręce? :)


  • 0

#3
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Tak nie równe. W tym miesiącu wystarczy na jedną rękę. Mamy wakacje więc taryfa ulgowa :)


  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#4
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów

Wszystko krótko i na temat, ale w skazanym są tak jakby 3 wariacje 7 kroku (podchwytem, chwytem bocznym, nachwytem). Oczywiście różne wariacje będą powodowały zwiększenie lub zmniejszenie poziomu trudności danego ćwiczenia więc może uściślimy wyzwania i wprowadzimy jeden ściśle określony rodzaj chwytu. W przeciwnym razie znowu będą niedomówienia i zastanawianie się, która wariacja jest trudniejsza do wykonania, i którą oceniać wyżej.

Ja proponuje podchwyt, ponieważ uważam, że jest to najczęściej stosowany chwyt w tym ćwiczeniu, ale to tylko moje zdanie. Co wy na to? ;)


  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#5
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Ok Tomson:) Masz rację :) niech będzie podchwyt :)


  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#6
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów

Halo - Kurcze nie zaglądałem tutaj już, bo myślałem że już nic się nie dzieje, a tu proszę, jednak coś powiewa haha.

Wyzwania całkiem spoko, no jak już dałaś to przetestujemy podchwyt.


  • 0

#7
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów

Eh, tu był film, ale zły bo nie to zrobiłem. Dzięki gumaty.


  • 0

#8
gumaty

gumaty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • LokalizacjaBrzeszcze

Ojciec, chodziło o krok 7 podciągania według Skazanego, a Ty zrobiłeś krok 5 podchwytem :)


  • 0

#9
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów

Ojciec, chodziło o krok 7 podciągania według Skazanego, a Ty zrobiłeś krok 5 podchwytem :)

To jaki to jest, bo nie czytałem Skazanego?


  • 0

#10
wattie

wattie

    Amator

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • LokalizacjaSłupsk

Łapiesz jedną ręką drążek podchwytem, a drugą dłonią łapiesz się za nadgarstek tej co trzyma drążek :)


  • 0

#11
Quaku

Quaku

    ,,Więcej , mocniej,bardziej "

  • Użytkownik
  • 94 postów

Ja łbem cyknełem o podloge jak to robilem :P


  • 0

#12
gumaty

gumaty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • LokalizacjaBrzeszcze

Mi też się zdarza stracić równowagę i zaliczyć głową z podłogę:D


  • 0

#13
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

choodzi wam o kruka czy o podciąganie, że lądujecie na czole ?

 

ładnie, aż 8 repów dla Sonii :P


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#14
Quaku

Quaku

    ,,Więcej , mocniej,bardziej "

  • Użytkownik
  • 94 postów

 O kruka :P


  • 0

#15
gumaty

gumaty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • LokalizacjaBrzeszcze

Oczywiście, że o kruka (próbuję sobie wyobrazić, co musiałbym zrobić, żeby przy podciąganiu zaliczyć czołem i moja wyobraźnia nie wystarcza :D )


  • 0

#16
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

 O kruka :P

tak myślałem, lecz wattie pisał o podciąganiu i to sensu jakoś nie miało :)


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#17
Quaku

Quaku

    ,,Więcej , mocniej,bardziej "

  • Użytkownik
  • 94 postów

A po za tym ma fajną mate .Nie ukrywam chcialbym taka miec :P 


  • 0

#18
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów

Nie chcę tu nikogo krytykować, ale mam uwagę do Hanibala. Trochę spamujesz w tym temacie tym twoim filmikiem. Doceniam umiejętności, jesteś naprawdę dobry, ale po co zaśmiecać temat? Jeszcze kilka twoich wypowiedzi tutaj i dojdzie do tego, że aby przeanalizować temat będzie trzeba 20 minut (przemieszczać się po stronie). Proponuje Ci założyć temat i tam dodawać swoje filmiki, kto będzie chciał to sobie wejdzie i obejrzy. No..., ale może nie mam racji.


  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#19
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Nie chcę tu nikogo krytykować, ale mam uwagę do Hanibala. Trochę spamujesz w tym temacie tym twoim filmikiem. Doceniam umiejętności, jesteś naprawdę dobry, ale po co zaśmiecać temat? Jeszcze kilka twoich wypowiedzi tutaj i dojdzie do tego, że aby przeanalizować temat będzie trzeba 20 minut (przemieszczać się po stronie). Proponuje Ci założyć temat i tam dodawać swoje filmiki, kto będzie chciał to sobie wejdzie i obejrzy. No..., ale może nie mam racji.

żadnego filmu nie dodaje do tematu

w podpisie on widnieje


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#20
gumaty

gumaty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • LokalizacjaBrzeszcze

Może zamiast się sprzeczać o mało istotne szczegóły zaczniecie Panowie coś wrzucać, bo póki co tylko autorka wyzwania coś zapodała :) Ja ciężko trenuję, żeby osiągnąć jakiś przyzwoity wynik w kruku i może wreszcie coś wrzucę. Na podciąganie nierówne jestem jeszcze za cienki :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych