Skocz do zawartości

Nasze strony:Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Edward Checo - Barstarzz

Edward Checo Barstarzz Wywiad

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów

Wywiad z Edwardem Checo - założycielem grupy Barstarzz.

 

 

Ostatnio byłeś na mistrzostwach świata w Rydze, jakie wrażenie sprawiła na Tobie Europa?

 

Europa bardzo mi się spodobała, podobnie jak całe mistrzostwa. To niezwykłe doświadczenie mieć możliwość rywalizowania z najlepszymi zawodnikami świata z 10 różnych krajów, prawdziwy krok milowy w naszej sportowej erze. Każdy powinien wspierać takie zawody czy to lokalne, czy globalne. Wszystkie nas reprezentują. Pozdrowienia i podziękowania dla Maris, Mega Max i całej Łotewstkiej społeczności "Latvian Bar Community" za zrobienie tak wspaniałego wydarzenia. W przyszłym roku pojawię się ponownie, z wiele większą liczbą ludzi.

 

Jak widzisz Barstarzz w przyszłości? Spodziewasz się, że będzie to raczej mała, elitarna grupa, czy otwarta społeczność dla każdego, kto chce uprawiać sport?

 

Barstarzz cały czas się rozwija i powiedziałbym, że zawiera w sobie cechy obu. Jesteśmy otwarci na każdego, kto chce spróbować i jeśli żyjesz blisko jakiegoś członka Barstarzz, to pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele. Nie przyjmujemy wszystkich, ponieważ mnóstwo ludzi potrafi się zaangażować tylko na chwilę, ale nie na dłuższą metę. Chcemy być pewni, że poświęciłeś temu życie. Poza tym musisz być pozytywny, to też jest bardzo ważne.

 

Od jak długo istnieje Barstarzz? Jak wyglądały początki?

 

Barstarzz istnieje od sierpnia 2009. Na początku było nas tylko trzech: John, Tony-2-Strong i ja. Byliśmy pierwszymi członkami i minęło dużo czasu, zanim zaczęliśmy napotykać coraz więcej inspirujących ludzi, którzy do nas dołączyli. Patrząc wstecz, przebyliśmy bardzo długą drogę, odkąd nasza trójka spotkała się w parku do ćwiczeń.

 

Ile członków Barstarzz macie teraz, jakie są podziały w grupie?

 

Barstarzz działa głównie za pomocą głosowań, przypomina to bardzo demokrację. Każdy członek ma wpływ na wszystko. Będziemy kontynuować rozprzestrzenianie się ruchu międzynarodowo, jeszcze bardziej intensywnie. Przybyliśmy już do niemieckiego magazynu GEO, włoskiej gazety Republica, nie wspomijając o całym omówieniu prasowym przy mistrzostwach świata SWWC 2011. Te dokonania pomogły nam przebić się w do ludzi w Europie, którzy prawdopodobnie nigdy by o nas nie słyszeli. Sick-With-It oraz Juan są teraz w Republice Dominikańskiej i tam wzmacniają ruch Street Workout razem z Barstarzz DR. Pracujemy obecnie nad innymi wycieczkami do Europy i innych części świata. Z najpotężniejszym narzędziem, jakim jest internet kontaktujemy się z ludzmi z całego świata, więc spodziewamy się ujrzeć jeszcze więcej gwiazd w przyszłości.

 

Są jakieś szanse na odbycie się mistrzostw świata w Nowym Jorku, słyszałeś może coś o tym?

 

Z tego co mi wiadomo, są już rozmowy na ten temat.

 

Chciałbyś dać jakieś rady naszej społeczności Bar Community?

 

Moja rada jest taka, byście pokazywali wszystkim zamiłowanie i starali się wspierać ludzi, nigdy nikogo nie obalać. Więcej ludzi będzie chciało tego spróbować i być waszą częścią, jeśli przyjmiecie ich z otwartymi ramionami, podczas gdy nikt nie będzie chciał spróbować, jeśli każdy będzie zachowywał się egoistycznie i negatywnie. Przytoczę cytat autorstwa mojego dobrego przyjaciela Bandany Red:"Dziel się miłościa a nurt będzie rósł i rósł"

 

Z jakich osiągnięc Barstarzz jesteś najbardziej dumny?

 

Nie jestem dumny z jakiegoś osiągnięcia bardziej niż ze wszystkich innych, jestem szczęśliwy z wszystkiego, co razem osiągnęliśmy jako drużyna. Jestem wdzięczny za to, że mogłem mieć styczność z tak wieloma wspaniałymi ludźmi w Barstarzz.

 

Zauważyliśmy, że nasze wywiady są czytane przez wielu ludzi z całego świata, dlatego zawsze podajemy angielską wersję każdego wywiadu. Chciałbyś coś powiedzieć do globalnej społeczności?

 

Miłość jest potężna, nigdy nie nienawidźcie.

 

Ostatnie pytanie. Jest jakiś projekt, nad którym obecnie pracujecie? Jeśli tak, możesz podzielić się nim z nami?

 

Ostatnio wydaliśmy nasze pierwsze DVD, które jest instruktażem dla początkujących. Zawiera się w nim niemal każdy aspekt fitnessu, nie tylko same ćwiczenia. Celujemy w każdy mięsień, wliczając w to serce, uczymy fajnych sztuczek, diety, o białku, ścięgnach, utracie tłuszczu, robieniu masy, definicji przyrostu oraz wiele wiele więcej, więc sprawdź to, jeśli jesteś w stanie. Wypuszczamy również wiele więcej darmowego materiału przez nasz nowy kanał youtube OfficialBarstarzz, tam będziemy robili więcej filmów aby pomoć ludziom osiągnąć ich cele lub dać im nowe rzeczy do wypróbowania i wprowadzenia do rutyny. Pracujemy też nad DVD specjalnie dla kobiet, w którym wystąpi nasza Alexia a'ka Ms. Winesse, więc bądźcie na to gotowi. Trwają prace nad wieloma innymi projektami więc nie przegapcie niczego.

 

Wielkie dzięki za wywiad, mam nadzieję, że spotamy się niedługo znowu!

 

Chciałbym podziękować Bar-Community za wywiad. Nie ustawajcie w rozprzestrzenianiu!

 

 

 

 

źródło: http://www.bar-community.com/interviews/172-edward-checo-new-york-barstarzz-founder.html

tłumaczenie: Kalistenika Polska / kalistenikapolska.pl

 


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Edward Checo, Barstarzz, Wywiad

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych