Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Nowy Sącz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1
ks6970

ks6970

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
Siema : ) jestesmy z Nowego Sącza :) mamy ekipa 5 osobowa. Jednak nie ma parku do trenowania. Petycja juz jest napisana potrzebujemy wiecej osob moze ktos trenuje w okolicy albo nawet w samym Nowym Saczu? jesli tak odpowiadajcie w temacie! pozdro
  • 0

#2
vanthomas

vanthomas

    Nieustający w zdobywaniu celów

  • Użytkownik
  • 173 postów
Witaj, ja osobiście mieszkam niedaleko Krynicy-Zdrój, czyli do Sącza mam 30 min :]
  • 0

#3
ks6970

ks6970

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
Moze wejdziesz na gg? bd lepiej pogadac :)
  • 0

#4
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

Siemano Panowie, Nowy Sącz - WP. Mówiąc poważnie to gg mam do spraw zawodowych ;) (praca biurowa nie normowane godziny pracy ;) ) lepiej nawalajcie na forum, czy na pw.
Pozdro


  • 0

#5
ks6970

ks6970

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów

Ok z fildi juz sie dogadalem co i jak :) vanthomas moze ty wbijesz do Nowego Sacza na takie spotkanie potrenowac? znajdziemy jakies  najlepsze miejsce aby cos pokombinowac. Moze ty masz tam gdzies kolo Krynicy jakis placyk? pozdro


  • 0

#6
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

No Panowie ewentualnie Panie ;) rozgłośnić temat jak się tylko da i propozycje placów/ miejscówek/ terminów. Sącz ma się obudzić i działać.
 


  • 0

#7
MariuszB

MariuszB

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów

proponuje walnąć na WP.. a jeśli nie na WP to zostaje opcja miejca dośc często uczęszczanego. Jest kilka takich miejscówek. Oczywiście gołe ciało nie może wadzić ludziom. Bo znając życie i tacy sie znajdą co będzie im to przeszkadzać. Nie może być to na pewno przy żadnym placu zabaw. Najlepiej jakieś osobne miejsce przy boiskach.


  • 0

#8
KaiLu

KaiLu

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów

siema siema, oczywiscie wbijam w temat bardzo chętnie, sam ćwicze dopiero 6 tygodni ale znam sie z fildim i jestem chętny na jakis spot, najlepiej było by zebrać wstępne miejsca zrobic szlifa po mieście całą ekipą i je posprawdzać te miejscowki. Moze by wrzucić jakiś nasz projekt wraz z projektem ewentualnym budowy skateparku? chociaz tam miasto puki co umywa ręce.


  • 0

#9
MariuszB

MariuszB

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów

miasteczko rowerowe to zły pomysł.. to teren prywatny.. za duzo problemów i formalności.. musi teren należec do UM(urzedu miasta) inaczej temat pogrzebany. Najlepiej uzgodnic co i jak z jakimś radnym co ma dostęp do terenów które mozna by w taki sposób zagospodarować.


  • 0

#10
ks6970

ks6970

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
 

siema siema, oczywiscie wbijam w temat bardzo chętnie, sam ćwicze dopiero 6 tygodni ale znam sie z fildim i jestem chętny na jakis spot, najlepiej było by zebrać wstępne miejsca zrobic szlifa po mieście całą ekipą i je posprawdzać te miejscowki. Moze by wrzucić jakiś nasz projekt wraz z projektem ewentualnym budowy skateparku? chociaz tam miasto puki co umywa ręce.

 Siema KailLu :) no mamy zamiar sie umowic cala grupa na jakiegos szlifa i poszukac jakas fajna miejscowke :) zaawansowaniem sie nie przejmuj kazdy kiedys zaczynal :) no a z parkiem bedziemy kombinowac zobaczymy co z tego wyjdzie :D narazie potrzebujemy ludzi i czasu. pozdro
  • 0

#11
ks6970

ks6970

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
 

miasteczko rowerowe to zły pomysł.. to teren prywatny.. za duzo problemów i formalności.. musi teren należec do UM(urzedu miasta) inaczej temat pogrzebany. Najlepiej uzgodnic co i jak z jakimś radnym co ma dostęp do terenów które mozna by w taki sposób zagospodarować.

  Hej Mariusz. Jestes z Nowego Sącza? ja myslalem nad parkiem strzeleckim. Tam ostatnio wywalili rozne rzeczy dla dzieci i jest takie fajne miejsce :P wrecz idealne. pozdro
  • 0

#12
MariuszB

MariuszB

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów

    Hej Mariusz. Jestes z Nowego Sącza? ja myslalem nad parkiem strzeleckim. Tam ostatnio wywalili rozne rzeczy dla dzieci i jest takie fajne miejsce :P wrecz idealne. pozdro

 

moze i tak.. ale i tak bez odpowiednich rozmow z włodażami nic nie postawisz. Wypiszcie przykładowe miejsca. Następnie wybierzcie najlepsze. Projekt + przykładowe miejsce przedstawić jakiemuś radnem, lub udac się do UM i umówić na rozmowe z Włodarzem. Wtedy będzie wiadomo czy mozna czy nie można w danych miejscach. (odpowiedni plan zagospodarowania miasta na pewno jakiś jest)


  • 0

#13
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

a może na początek spotkajmy się? i pogadamy? Ja mam pomysł, umówmy się na jakimś placu zabaw, mimo wszystko, niech każdy zrobi zdjęcia jakiejś placówki które mogło by się nadawać chociażby na proste trening, puki co to raczej nie będziemy świecić klatami a raczej bluzami ;)


  • 0

#14
MariuszB

MariuszB

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów

a może na początek spotkajmy się? i pogadamy? Ja mam pomysł, umówmy się na jakimś placu zabaw, mimo wszystko, niech każdy zrobi zdjęcia jakiejś placówki które mogło by się nadawać chociażby na proste trening, puki co to raczej nie będziemy świecić klatami a raczej bluzami ;)

 

Pomysł dobry. Pytanie gdzie kiedy itp. No i ile czasu dajemy sobie na znalezienie miejscówek?


  • 0

#15
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

wszystko zależy właśnie od znalezienia miejscówki, zrób zdjęcie wrzuć tutaj każdy zobaczy, przedyskutujemy czy warto jak tak to kiedy i zrobimy pierwszy nie formalny trening SW Nowy Sącz ;)


  • 0

#16
ks6970

ks6970

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów

Wlasnie pisze ze szkoly ;D to Fildi pokaz te swoje place na WP wystarczy jeden drazek ... i wiekszosc cwiczen zrobimy : ) pozdro


  • 0

#17
MariuszB

MariuszB

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów

Moje propozycje z opisami w załączniku

Załączone pliki


  • 0

#18
ks6970

ks6970

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
 

Moje propozycje z opisami w załączniku

 Bylem w tych oznaczonych miejscach.. i niestety nic nie znalazlem ale byc moze cos minalem. pozdro
  • 0

#19
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

tak właśnie myślałem :/ że nic z tego nie będzie. może ktoś coś widział, wie, może ktoś się obudzi zobaczy ten temat


  • 0

#20
ks6970

ks6970

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
Ogolnie to wszystko mamy oprocz miejsca gdzie ten park moglby powstac :) potrzebujemy okolo 5 miejscowek ;p moja propozycja to Park Strzelecki. Podawajcie wasze propozycje :) pozdro
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych