Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

RE: Kalistenika, a utrata masy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów

Dom, niestety Kronos i Lucluca nie są jedynymi którzy zarzucają Ci spinanie się. Ja również należę do tej grupy. Byłbym wdzięczny gdybyś "nie odpierał wszystkich zarzutów". Właśnie to prawdopodobnie miał na myśli Lucluca zarzucając Ci krucjatę. Każde zdanie inne od Twojego traktujesz jako osobisty atak który koniecznie musisz odeprzeć. Robi się z tego straszny off top i praktycznie w co drugim wątku jest mnóstwo off topu którego jesteś autorem. Ludzie wchodzą na to forum, by dowiedzieć się czegoś o treningu kalistenicznym a nie, by podziwiać Twoją erudycję.


Jako administrator nie powinieneś robić off topu i odpowiedzieć w prywatnej wiadomości. To tak na marginesie.

Jak jestem na forum to odpowiadam, czemu mam siedzieć cicho jak ktoś pisze coś z czym się nie zgadzam? Po to się dyskutuje żeby wspólnie przyjąć jakieś wnioski, ale prosze o jakieś argumenty bo inaczej w co mam wierzyć?

Nie traktuje niczego jako atak, nie wiem w jaki sposób ktoś mnie tutaj zaatakował. Atak byłby gdyby ktoś mnie obrażał, czemu mam każda odpowiedź do mojego posta traktowac jako atak? Nie rozumiem Cię.
  • 0

#2
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Dom, tu chodzi o to, ze czasem uzyc slow:
- nie jestem do konca przekonany czy masz racje ale ja uwazam ze..
- zgadzam sie z Toba ale moj poglad jest...
- zaprzeczam temu co mowisz a niezbitym dowodem jest...

Takich przykladow moglbym mnozyc setki, przekaz tego wszystkiego jest taki, ze wrecz 'nie mozesz' komus mowic, ze to co on pisze jest zle a Twoje jest dobre. Probuj podchodzic do tematu inaczej i nawet jesli nie zgadzasz sie z kims miej srodki ktore potwierdza Twoje racje.
Czasem tez warto sprawe przemilczec, jesli nie jestes w niej ekspertem.
Zyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, zrodel informacji sa miliony, takze nie zawsze to co gdzies wyczytamy bedzie prawda, tak samo jak to co gdzies wyczytamy bedzie falszem.
  • 0

#3
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
Nigdy nie używałem takich sformułowań na początku zdania(nigdy tutaj, ani gdziekolwiek indziej), ale nie pisze nic tutaj po złości. Przecież chcę jedynie dyskutować na ten temat, czy mam absolutną rację, pewnie nie wszystko wiem, wyciągam jedynie wnioski z mojego doświadczenia.
  • 0

#4
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość


Dom, niestety Kronos i Lucluca nie są jedynymi którzy zarzucają Ci spinanie się. Ja również należę do tej grupy. Byłbym wdzięczny gdybyś "nie odpierał wszystkich zarzutów". Właśnie to prawdopodobnie miał na myśli Lucluca zarzucając Ci krucjatę. Każde zdanie inne od Twojego traktujesz jako osobisty atak który koniecznie musisz odeprzeć. Robi się z tego straszny off top i praktycznie w co drugim wątku jest mnóstwo off topu którego jesteś autorem. Ludzie wchodzą na to forum, by dowiedzieć się czegoś o treningu kalistenicznym a nie, by podziwiać Twoją erudycję.


Jako administrator nie powinieneś robić off topu i odpowiedzieć w prywatnej wiadomości. To tak na marginesie.

Jak jestem na forum to odpowiadam, czemu mam siedzieć cicho jak ktoś pisze coś z czym się nie zgadzam? Po to się dyskutuje żeby wspólnie przyjąć jakieś wnioski, ale prosze o jakieś argumenty bo inaczej w co mam wierzyć?

Nie traktuje niczego jako atak, nie wiem w jaki sposób ktoś mnie tutaj zaatakował. Atak byłby gdyby ktoś mnie obrażał, czemu mam każda odpowiedź do mojego posta traktowac jako atak? Nie rozumiem Cię.


Nie rozumiem dlaczego miałbym odpowiadać Ci w prywatnej wiadomości. Czyżbym miał tu mniejsze prawa niż inni użytkownicy?

Pisząc o atakach mam na myśli wielokrotnie cytowane przez Ciebie wycieczki osobiste. niejednokrotnie też, dyskusja nie toczy się na tematy merytoryczne i jest tylko wymianą uszczypliwości pomiędzy Tobą i Twoim oponentem. Nie przeszkadza Wam, że nikt poza Wami nie bierze w niej już udziału i że wielokrotnie zwracano am uwagę:(
  • 0

#5
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
Nie Masz mniejszych praw, ale w trosce o narastający spam jakbyś napisał do mnie na PW to by tych dwóch wiadomości tutaj nie było ;)
Pora zakończyć w tym temacie offtop.
  • 0

#6
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Jeszcze ja się dorzucę i potwierdzę tylko owszem Dom prowadzisz krucjatę i uważasz że każdy post jest "gorszy" od twojego, dopiero gdy brakuje Ci już sensownych argumentów przestajesz atakować. Tak było w jednym z tematów w którym upierałeś się że obciążenie układu kostno stawowego w młodym wieku nie hamuje jegoo wzrostu. Dopiero gdy wyłożyłem książkowe definicje stwierdziłeś że miałeś na myśli umiarkowane obciążenie kiedy nawet nigdzie wcześniej o tym nie wspomniałeś nawet Michał stwierdził że nie szło się tego domyślić no bo jak? Nie traktuj tego posta jak osobisty atak na twoją osobę bo tak nie jest, po prostu w jaki temat nie wejdę przekopuję się przez pincet postów spamu z twojej strony aż mi się tego odechciewa czytać. Mówisz że prowadzisz dyskusję? Nie to nie jest dyskusja to jest po prostu upieranie się przy swoim niekiedy błędnym rozumowaniu. Ale niekiedy nie mam już nawet ochoty włączać się do dyskusji gdyż nie chce mi się potem odpierać nieustannych ataków, myślę że nie tylko ja tak mam, zresztą wystarczy spojrzeć tylko na posty powyżej. Warto byś się zastanowił nad tym bo jak widzisz wiele osób ma na ten temat coś do powiedziana.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych