Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

RE: Kalistenika, a utrata masy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
Dlaczego do mnie? Przeicez ja tylko odpowiadam na wszelkie zarzuty, nikogo nie przekonuję..
  • 0

#2
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Najwięcej się spinasz i prowadzisz internetową kruacjate ;]
  • 0

#3
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
Nie wiem czemu zarzucasz mi spinanie. Nigdy nie spinam się w rozmowie internetowej.
Może chodzi Wam o to, że nie piszę do tego tych głupiutkich emotikonów i brzmi to bardziej poważnie?
  • 0

#4
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Dom, niestety Kronos i Lucluca nie są jedynymi którzy zarzucają Ci spinanie się. Ja również należę do tej grupy. Byłbym wdzięczny gdybyś "nie odpierał wszystkich zarzutów". Właśnie to prawdopodobnie miał na myśli Lucluca zarzucając Ci krucjatę. Każde zdanie inne od Twojego traktujesz jako osobisty atak który koniecznie musisz odeprzeć. Robi się z tego straszny off top i praktycznie w co drugim wątku jest mnóstwo off topu którego jesteś autorem. Ludzie wchodzą na to forum, by dowiedzieć się czegoś o treningu kalistenicznym a nie, by podziwiać Twoją erudycję.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych