Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Zarabianie w internecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
adrianb27

adrianb27

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów
Jeśli interesuje was zarabianie przez internet to polecam stronę http://centrumreklam...refid=adrianb27
Wytłumaczę pokrótce o co chodzi - rejestrujecie się na tej stronie i przez to codziennie otrzymujecie na pocztę (polecam stworzyć osobne konto) maile, w których są reklamy. Wchodzicie w te reklamy i po kilku sekundach na wasze konto przyznane zostaje 1-5 groszy. Poza tym możecie też sami poszukać banerów reklamowych ("płatne kliki") za które też dostajecie jakiś tam hajs. Można jeszcze robić specjalne płatne zadania. Jeśli pracujecie sami wtedy zarobki są niewielkie - jakieś 20gr dziennie. Jeśli jednak znajdziecie jedną osobę, której polecicie stronę to będziecie dostawać 25% premii od jej zarobków. Jeśli ta osoba znajdzie kolejną osobę, wtedy otrzymujecie od obu tych osób po 25%. W ten sposób powstają sieci połączeń. Zakładając że zaprosicie 2 osoby, one kolejne dwie itd, to już w piątej generacji będziemy zarabiać 3zł dziennie - to jest 90zł miesięcznie za pracę, która zajmuje nam 2-3 minuty dziennie. Problemem jest zebranie tych pierwszych osób - później sieć rozwija się coraz prędzej i prędzej. Osobiście myślę, że warto spróbować, w końcu nie stracimy na tym ani pieniędzy ani za wiele czasu.

PS Podczas rejestracji nie trzeba wpisywać numeru konta - można zostawić rubrykę pustą. Uzupełnimy ją dopiero kiedy będziemy chcieli wypłacić pieniądze
  • 0
Zapraszam do polubienia mojego funpage'u który ma na celu promowanie kalisteniki i SW:
http://www.facebook....Podlaski?ref=hl

#2
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Liczba uczestników: 100,990
Suma wypłat i wydatków: 238,351.54

Takie staty uzyskane w prawie 9,5r. to zdecydowanie za niski wynik, żebym tracił na to czas. No, może jak bym miał z 12 lat, to bym się zainteresował. ;)

Żeby zarobić, trzeba się niestety nieźle narobić, co zresztą na forum kalistenicznym powinno być oczywistą oczywistością. :D
  • 0

66668745.png


#3
adrianb27

adrianb27

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów
Uwzględnij ludzi, którzy poprzestali po dniu, tygodniu, miesiącu i nigdy nie wypłacili kasy. I średnia realnych wypłat nagle wzrośnie ;-)
  • 0
Zapraszam do polubienia mojego funpage'u który ma na celu promowanie kalisteniki i SW:
http://www.facebook....Podlaski?ref=hl

#4
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Uwzględniłem. Taką sumę powinna rocznie zarabiać jedna osoba.
  • 0

66668745.png


#5
Kalif

Kalif

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 19 postów
Ogólnie to mam na tym konto i powiem tak. Jeśli chce ci się faktycznie chce ci się klikać i zapraszać ludzi to tak może się to opłacić (oczywiście nie można ograniczać się tylko do jednej strony). Wyżyć z tego nie wyżyjesz ale przy odpowiedniej pracy można co nie co dorobić. Sam mam na paru stronach konta ale przez rok (z wakacyjną przerwą) nie uzbierałem jeszcze tych 30zł;D (bez poleconych;p).
  • 0

#6
arturwaw

arturwaw

    Łysoglowy

  • Użytkownik
  • 67 postów
Ehh jak już ktoś potrzebuje coś dorobić to niech napiszę parę krótkich tekstów i je sprzeda na potrzeby SEO - pójdzie szybciej a i pieniądze lepsze.
  • 0

Raz stracona szansa nigdy już nie powróci!


#7
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Do autora tematu mam pytanie, ile to już REALNie zarobił, tzn. ma w portfelu.
Mój kumpel się chwalił ile on nie zarabia na necie 300 $ miesięcznie, a jakoś nie widzę żeby je posiadał ... takie pitolenie
  • 0

#8
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość

arturwawa - Możesz rozwinąć temat ?


  • 0

#9
Cris-workout

Cris-workout

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 61 postów

Do autora tematu mam pytanie, ile to już REALNie zarobił, tzn. ma w portfelu.
Mój kumpel się chwalił ile on nie zarabia na necie 300 $ miesięcznie, a jakoś nie widzę żeby je posiadał ... takie pitolenie

Przyłączam się do pytania i czekam na odpowiedz ;) Pewnie tak samo jak z konkursami na fb biorą udział niby 1 miejsce za zebranie lajków, a nagród nie ma. Nigdy nie słyszałem żeby ktoś w taki sposób zarabiał nawet małe pieniądze. 


  • 0

Pozdrawiam Krystian.

529233_10200681259700153_2075290237_n.jp

 

 

 


#10
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Żeby dobrze zarabiać na takich serwisach trzeba zbudować dość szeroką i aktywną siatkę. Osoby prowadzące mające zdolność do dobrej reklamy (prowadzące jakiś serwis na przykład) zarabiają po kilkaset dolarów miesięcznie.


  • 0

#11
hotdog

hotdog

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 451 postów

Autor pewnie jeszcze nic seswonego nie zarobił i w tym celu szuka reklamy :)

Nie dziwię się mu bo aby w tym zarobić ważna jest szerokai aktywna siatka, bez tego ani rusz. Są osoby które na tym zarabiaja fajne pieniądze ale musieli ciężko zapracować aby stworzyć własną siatkę.

 

Powiem tak kiedyś to sprawdziałem i prawda jest taka że zazywaczj są to maile po 1 gr i dziennie zarabia się średnio 5 gr. Wiadomo na początku jest dużo ale gdy to wykorzystmy to mało nowych codziennie przybywa. Zakładając że nawet założymy sobie 5 takich kont na 5 różnych stronach to mamy dziennie 25 gr. Zazwyczaj aby wypłacić potrzeba na danej stronie uzbierać 10-15 zł co troche trwa. Więc jak pisałem to ma sens gdy stworzymy realną i aktywną siatkę wtedy można dobrze na tym zarobić.


  • 0

#12
arturwaw

arturwaw

    Łysoglowy

  • Użytkownik
  • 67 postów

Jako, że z tematem mam nieco wspólnego to chciałbym sprostować jedną rzecz - to nie jest tak, że w internecie nie da się zarobić, bo można to zrobić. Natomiast prawda jest taka, że na pewno nie w taki sposób - na skróty i za nic nie robienie.

 

Jeśli ktoś nie ma zdolności technicznych to zawsze pozostają proste rzeczy jak choćby:

  • seo-copywritting
  • katalogi stron
  • pisanie postów na forach (ale nie ułomny marketing szeptany)
  • ...

Ciekawe pomysły pojawiają się tez na warriorforum - dotyczą głównie modelu CPA i CPL ale tam mają naprawdę fajne warunki, nie to co nasze sieci afiliacyjne.


  • 0

Raz stracona szansa nigdy już nie powróci!


#13
BialyMadball

BialyMadball

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 122 postów

Takie zarabianie przez internet to szkoda czasu i jedna wielka chujnia... Wszystko to działa na zasadzie piramidy finansowej. Im wcześniej to sobie uświadomicie, tym lepiej dla was. Mniej czasu przez to stracicie. Przez internet można zarabiać dobrą kasę, ale nie w taki sposób jak wam się wydaje...


  • 0

" My name's Travis Pastrana and I calculate risk for a living ”





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych