Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

RE: Wyzwania 3-2k13 "Siła kwitnie" - From #2068


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Marqs

Marqs

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • LokalizacjaBrudne Południe / SRC

Ładnie, szkoda tylko, że nie jest to pełne podciąganie, broda powinna wyjść nad drążek, a u Ciebie nie było takiego powtórzenia raczej, i dodam, że nie hejtuję tylko mówię na przyszłość



W miejscowości, w której mieszkam nie ma placu treningowego, a na siłowni nie ma klasycznego drążka. Ubolewam nad tym, że nie mam możliwości nagrania siebie przodem. Na chwilę, obecną nie mogę zgodzić się z Twoją opinią.

Jestem lekko zaskoczony, przebiegiem tutejszych wyzwań. Sądziłem, że ten dział opiera się wyłącznie na prezentacji swoich możliwości w postaci filmu. Dziwi mnie fakt, że z 13 stron aż 6 to zbędne komentarze.

Skoro, skład sędziowski jest znany dlaczego użytkownicy przejmują ich inicjatywę.
  • 0

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Marqs, użytkownicy zabierają głos, ponieważ mają do tego prawo. Komentując filmiki wszyscy uczymy się techniki zwracając uwagę na szczegóły. Poza tym użytkownicy pomagają nam w wyborze zwycięzców. W ten sposób wyzwania są transparentne. Nie odbieraj tych komentarzy jako atak na Ciebie. Zaprezentowałeś bardzo dobrą formę:-)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych