Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Start ćwiczeń


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1
dix22

dix22

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów
Witam, mam pytanie odnośnie treningu "Skazanego", zacząłem od pierwszego planu treningowego, (świeża krew, czy jakoś tak). Mianowicie chodzi mi o wygląd takie treningu na początek, czy należy wykonywać tak jak jest napisane, 2-3 serie, czy jeżeli jestem na siłach mogę robić je w czasowych odstępach przez większą część dnia? Pierwsze ćwiczenia są dość proste planuje je robić przez miesiąc, żeby porządnie przygotować ciało, więc jestem w stanie robić ćwiczenia pierwszego stopnia, po kilka razy x 2-3 serie. Czy być może taki trening mija się z celem?
  • 0

#2
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Przed napisaniem takiego tematu dobrze jest przejrzeć forum, to pytanie powtarza się wielokrotnie. Odpowiedz na nie znajdziesz w FAQ Skazanego na trening. Zachęcam do przeczytania, a ten topic zamykam!

link:http://forum.kalistenikapolska.pl/watek-FAQ-Skazany-na-trening
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych