Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Galeria użytkownika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Wpadłem na pewien pomysł otóż czytałem że moderatorzy mają zamiar przekształcić nasz portal na bardziej społecznościowy wiec pomyślałem żeby wprowadzić do profili galerię użytkownika bo jak na razie tylko awatar się z nim znajduje. Moje pytanie czy miało by to sens i czy było by wykonalne ?
  • 0

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Czy w tej galerii miały by się mieścić zdjęcia użytkownika?
  • 0

#3
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Tylko nie zrobcie z tego fejsbuka :blush:
  • 0

#4
jurek321xd

jurek321xd

    "Cały świat leży u twych stóp" !!

  • Użytkownik
  • 100 postów
Nieeee

Zobaczyć, pooglądać to tak jak wyżej kolega napisał. A jak będzie ci zależało to mogę się spotkać z tobą porobisz mi zdjęcia i sobie na ścianie powiesisz ;D
  • 0
"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być". - Joanne Kathleen Rowling

#5
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
zahir 11 a czyje twoje ;D
  • 0

#6
jurek321xd

jurek321xd

    "Cały świat leży u twych stóp" !!

  • Użytkownik
  • 100 postów
zahir11 zyskał na tym forum i pewnie nie tylko wielki szacunek przekazując nam swoją wiedzę i nie tylko. Z tego co widzę na YT też nie próżnuje tylko ostro leci z treningami. Więc ja jestem za żeby koło każdego użytkownika wyświetlałą się galeria ze zdjęciami zahira ;DDDDDDD
  • 0
"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być". - Joanne Kathleen Rowling

#7
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Rozbawiacie mnie panowie, nie mniej jednak dzięki za dobre słowo:D Ale powiem szczerze, że osobiście nie chciałbym mieć tu galerii. To forum traktuje stricte jako motywację i zdobycie wiedzy do treningów:)
  • 0

#8
jurek321xd

jurek321xd

    "Cały świat leży u twych stóp" !!

  • Użytkownik
  • 100 postów
Mam podobne zdanie...
  • 0
"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być". - Joanne Kathleen Rowling




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych