Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Sklep ruszył!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#41
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Istnieje możliwość przygotowania odzieży dla kobiet:) chcieli byśmy tylko wiedzieć czy będzie zainteresowanie, więc zachęcam inne kobiety do wypowiedzi:)
  • 0

#42
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Wątpię żeby to się opłacało. Już sam zakup kilku damskich koszulek i ponowne użycie matrycy. Chwała, że główne logo jest na plecach to 1 matryca ogarnie każdą koszulkę. No ale napis przy koszulce w serek może się już nie zmieścić.
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#43
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Jola, niemniej jednak jeśli wystartujesz w "Wyzwaniach" to bez względu na wszystko koszulkę dla Ciebie załatwię:)
  • 0

#44
StasWujek

StasWujek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Kiedy poślecie pierwsze zamówienia? Ja zamawiałem koszulkę termoaktywną we wtorek i chciałbym wiedzieć kiedy mogę się jej spodziewać.
  • 0

#45
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Produkty zostaną wysłane w okresie 2-3 tygodni. Czekamy na więcej zamówień, bo od nich zależy koszt produkcji. Jeśli nic się zmieni, wyślemy zamówione ubrania w czasie podanym powyżej.
  • 0

#46
Crochu

Crochu

    Lepszy niźli wczoraj

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • LokalizacjaStargard
Nie ma nic dla osób przy kości? Co to za sklep!? :P Żarcik oczywiście. Mnie na razie nic nie brakuje z ubrań, niemniej mam nadzieję, że będziecie elegancko prosperować. W przyszłości pewnie coś zamówię :)
  • 0
Żyj chwilą, lecz myśl perspektywicznie

#47
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Crochu w ramach motywacji kup coś w rozmiarze do jakiego dążysz;)
  • 0

#48
Crochu

Crochu

    Lepszy niźli wczoraj

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • LokalizacjaStargard
Nie potrzebuję takiej motywacji bo i tak jeszcze tylko kilka kilo zostało zbędnego balastu ;) Szczerze mówiąc to jakoś niespecjalnie mi się z tym śpieszy, samo niedługo 'odpadnie' :) Szkoda, że legginsów termoaktywnych nie ma bo to będę chyba najszybciej kupował.
  • 0
Żyj chwilą, lecz myśl perspektywicznie

#49
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Z czasem planujemy poszerzyć ofertę. Wszystko zależy od popytu.
  • 0

#50
kaju

kaju

    Nie liczę na farta,to fart stawi na mnie

  • Użytkownik
  • 8 postów
szczerze? słabe macie te wzory jeden napis i biednie troche.. nie można jakoś tego urozmaicić? pozdrawiam ;)
  • 0

#51
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Można, ale to również zależy od popytu. Na razie niestety jest zbyt mały:(
  • 0

#52
StasWujek

StasWujek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Znalazłem jakąś tabele z rozmiarami i wyszło, że potrzebuje bluzy termoaktywnej rozmiar L, a nie M, uprzejmie proszę o wysłanie większej. Order ID: 100000005
Pozdrawiam
  • 0

#53
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Jeśli jeszcze nie została zamówiona, wprowadzimy poprawkę:)
  • 0

#54
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Zahir dalej nie ma w opisach info o tym w jakiej technologi wykonane jest logo?
  • 0

#55
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Poproszę Bartka żeby to wpisał.
  • 0

#56
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów

Sklep znowu jest na chwilę zamknięty. Musimy znaleźć nowego partnera, gdyż poprzednia współpraca nie układała się najlepiej. Niedługo pojawi się ogłoszenie, śledźcie portal!  ;)


  • 0

#57
Norbert504

Norbert504

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Z jakiego materiału są wykonane koszulki? Najtańsze chińskie t-shirty po 5zł czy trochę porządniejsze?


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych