Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

NOWE PROFILE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1
Guest_Kalistenika Polska_*

Guest_Kalistenika Polska_*
  • Gość
Postanowiliśmy wprowadzić trochę nowości w profilach naszych forumowiczów. Do nich zaliczają się nowe pola, gdzie:

  • Czerwonym kolorem zaznaczyliśmy „Osiągnięcia” – tabela kumulująca wszystkie tytuły i nagrody, jakie zdobędą nasi użytkownicy. Pole jest edytowane tylko przez moderację.
  • Niebieskim – dane profilowe użytkownika. Jako miejsce skupiające pasjonatów treningu kalistenicznego, chcemy utworzyć mały portal społecznościowy. Naszą ideą jest sieć, która umożliwi szybszą komunikację. To nasze pierwsze kroki w tym kierunku.
  • Zielonym - umiejętności, dzięki którym będziemy mogli przedstawić swój obecny poziom innym użytkownikom.

Dołączona grafika

Przedstawiamy krótki poradnik edycji danych:

Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Zapraszamy do udzielania się! :)

PS. Wagę i wzrost dodamy jak najszybciej.
  • 0

#2
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
No to jazda :)
  • 0

#3
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Ladnie :), tylko potracilismy 'tytuly', ja teraz jestem 'Brak' jak wiekszosc uzytkownikow :)
  • 0

#4
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Zobaczymy po prostu jak przyjmą się imiona i nazwiska :) Aby pozbyć się "brak" trzeba właśnie je wpisać w pole, edytując profil. Chcemy aby to bardziej przypominało powoli sieć społecznościową, a nie forum. Niektórzy ludzie zaś wolą zostać anonimowi, czas pokaże czy się opłaca takie rozwiązanie.
  • 0

#5
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Bartek, ale jednak tytuły i funkcje powinny być wyświetlane. Skąd ktoś ma wiedzieć, że Ty jesteś administratorem a ja moderatorem itp. podobnie z tytułami. Jak ktoś zdobył "mistrza wyzwań" to powinno mu się to wyświetlać a nazwisko może ale nie musi dodawać.
  • 0

#6
Jaco

Jaco

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 37 postów
Fajny pomysł z urozmaiceniem profili :D Moim skromnym zdaniem dobrze by było zaznaczyć, że osiągi w poszczególnych ćwiczeniach, to ilość powtórzeń w jednej serii ( podejrzewam że taki jest zamysł ) a nie suma powtórzeń z np. 5 serii bo wyniki mogą być imponujące :D
  • 0

#7
Rafiki

Rafiki

    KalistenikaPolska

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Bartek, ale jednak tytuły i funkcje powinny być wyświetlane. Skąd ktoś ma wiedzieć, że Ty jesteś administratorem a ja moderatorem itp. podobnie z tytułami. Jak ktoś zdobył "mistrza wyzwań" to powinno mu się to wyświetlać a nazwisko może ale nie musi dodawać.


Zgadzam się z tym. Powinny zostać kolory nicków, by było wiadomo kto ma jaką funkcję.
  • 0

#8
andruloni

andruloni

    Osobnik nietypowy.

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • LokalizacjaWęgorzewo
A ja nie widzę nigdzie opcji, żeby wpisać adres Jabber.
I nie można stosować apostrofów.
  • 0

#9
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
A ja ze swojej strony bardzo bym prosił ażeby oprócz cyferek koło danego ćwiczenia można było wpisać litery chodzi mi o to żebym dajmy na przykład pompki mógł zapisać coś takiego
POMPKI 3x20 (co by oznaczało 3 serie po 20) albo 1-20 2-20 3-14 (drugi wariant) krok 1 ( żeby było wiadomo z którego korku ćwiczenie pochodzi) wiem że nie każdy leci treningiem tak jak w książce pisze ale ja tak i zapewne wiele osób również. Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji.
  • 0

#10
wattie

wattie

    Amator

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • LokalizacjaSłupsk
Jeśli miałby być zapis 3x20 to przydałoby się jeszcze miejsce na czas przerw między seriami - przerwa przerwie nie równa.
  • 0

#11
Pomoc Techniczna

Pomoc Techniczna

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
Wszystkie posty tutaj będą brane pod uwagę w czasie zbliżającego się update (za tydzień).
  • 0

#12
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
O ile nie jest to zbyt skomplikowane, fajnie jakby były wypisane wszystkie ćwiczenia ze skazanego i można by zapisać swoje osiągi w danym kroku :) było by jasno i czytelnie. Plus ćwiczenia typu plank - osiągi w formie czasu. :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#13
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
sheisbutterfly to jest nawet jeszcze lepszy pomysł od mojego ale musimy pamiętać że nie każdy tutaj idzie tak jak w skazanym pisze niektórzy mają własny plan i własne ćwiczenia które nie były ujęte w książce dlatego w sumie lepiej było by zostawić dodatkowe miejsce na dopiski.
  • 0

#14
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Moja propozycja: aby niewypełnione pola (w umiejętniościach, danych profilowych itp) nie były pokazywane w profilu.
Przykładowo nie uzupełniam punktu 'ulubiona książka' i jest punkt ten w moim profilu z pustym obok polem, a tak to by go w ogóle nie pokazywało póki nie wypełnię go.
Moim zdaniem byłoby bardziej przejrzyście :)
  • 0

#15
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
Ej o co chodzi z tymi umiejętnościami. Wpisuje pistolety, co mam wpisać w wartości?
  • 0

#16
wattie

wattie

    Amator

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • LokalizacjaSłupsk
Ilość powtórzeń jakie jesteś w stanie wykonać
  • 0

#17
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
No ale to się zmienia, a nie zawsze będę pamiętać żeby to zmienić. Powinno być bez ilości powtórzeń.
  • 0

#18
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Najlepszym rozwiązaniem byłoby wpisać Twój max.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych