Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

UK Bar Community Meeting


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Czesc,

Wczoraj w niedziele odbyl sie meeting Bar fanatykow z UK, mialem szczescie byc tam, niestety tylko niecala godzinke.. Praca..

Tutaj video z eventu:



Mam kilka zdjec na telefonie ale to wszystko z rozgrzewki, ja sam swojej nie zrobilem poprawnie i nabawilem sie kontuzji barku.. Zaczynac od musce-up'ow to nie byl dobry pomysl ^_^
  • 0

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Gratuluję udziału w tak fajnej imprezie. Podziel się z nami wrażeniami:-)
  • 0

#3
Mr.Burns

Mr.Burns

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 89 postów
W skrócie: dobra atmosfera, mnóstwo ludzi, fajne miejsce, zimno :)

Trochę się minęliśmy z CiNem bo on musiał wcześnie spadać, a ja dotarłem z lekkim poślizgiem.

Niebawem będzie druga część tego video, ten klip prezentuje migawki z sesji freestyle, później było kilka konkursów indywidualnych i grupowych...

Obecni byli przedstawiciele większośći czołowych ekip z kraju, więc można było się zorientować w aktualnym poziomie UK, który moim zdaniem jest bardzo wysoki. Plusem była też dobra atmosfera, co nie jest takie oczywiste biorąc pod uwagę np. rywalizację niektorych ekip w Stanach, ale tam też trochę się to zmienia dzięki inicjatywom takim jak Bar Club, na którym wzorowali się organizatorzy tej imprezy w Kettering.

Na FB profilu UK Bar Community znajdziecie już trochę zdjęć, niebawem będą pewnie jakieś relacje na blogach, itd.
  • 0

#4
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Dzięki za relację. Czy na takich zjazdach jest tylko rywalizacja, czy też metodyka, omówienie progresji itp.?
  • 0

#5
Mr.Burns

Mr.Burns

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 89 postów
Nie ma żadnej metodyki ani nic takiego (od tego są semanaria/warsztaty) - to jest raczej okazja do spotkania się, zobaczenia nad czym pracują inni, nieformalnej towarzyskiej rywalizacji, itd. (choć oczywiście były pytania o najróżniejsze rzeczy, ale to nie miało żadnej zorganizowanej formy i odbywało się bardzo indywidualnie).
  • 0

#6
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Jak wspomnialem bylem tylko niecala godzinke i to od samego poczatku, takze mam troche zdjec z rozgrzewki..

Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika
  • 0

#7
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Mr. Burns, rozumiem, że seminaria z dokladnym instruktażem też się odbywają. Byłeś na tskiej imprezie? Jeśli tak, to możesz napisać jak to wygląda. Jestem bardzo ciekawy bo chciałbym zorganizować kiedyś takie seminarium w Polsce. Potrzebujemy tylko większej ilości chętnych.
  • 0

#8
Mr.Burns

Mr.Burns

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 89 postów
(Jak wyglądają warsztaty Bar-Barians gdzieś już pisaliśmy w innym wątku, chyba przy okazji informacji o seminarium w Manchesterze w zeszłym roku...)

Seminarium Bar-Barians w Polsce odbędzie się najprawdopodobniej w ostatni weekend Czerwca. Byłem zaangażowany w jego nakręcenie we wczesnym stadium, ale jakiś czas temu organizację przejęła osoba mieszkająca w kraju, co ma trochę więcej sensu i mam nadzieję zagwarantuje konkretnym spotkaniem.... - szczegóły dostępne będą niebawem, gdy wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.
  • 0

#9
Mr.Burns

Mr.Burns

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 89 postów

  • 0

#10
Czerwony_Byk

Czerwony_Byk

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Takie imprezy to bardzo fajny pomysł.
Street Workout w Polsce cały czas się rozwija więc sądzę, że u nas imprezy tego typu również będą się odbywać. ;)
  • 0

if you spend too much time thinking about a thing, you'll never get it done.


Dołączona grafika


#11
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Mr Burns, daj koniecznie znać o szczegółach tego seminarium w Polsce. Chętnie się w to włączymy:)
  • 0

#12
Mr.Burns

Mr.Burns

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 89 postów
Niebawem będzie oficjalne info w tej sprawie - nie chciałbym wchodzić w paradę organizatorom i rozpuszczać plotek zanim wszystko nie jest zaklepane :)
  • 0

#13
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów

  • 0

#14
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Niebawem będzie oficjalne info w tej sprawie - nie chciałbym wchodzić w paradę organizatorom i rozpuszczać plotek zanim wszystko nie jest zaklepane :)


Jasne:-) ale jeśli będziesz miał już jakieś oficjalne informacje, nie zapomnij proszę nas poinformować:-)
  • 0

#15
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych