Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

[FILM] Kalistenika - Piękno i Siła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów

Wideo promujące akcję „Kalistenika – piękno i siła” przeprowadzoną przez społeczność Kalistenika Polska – www.kalistenikapolska.pl
Akcja ma na cel zmotywować ludzi do treningu z własną masą ciała. Na filmie możemy zobaczyć różne poziomy umiejętności. W ten sposób chcemy pokazać, że każdy od czegoś zaczynał, a my nie dzielimy się na lepszych i gorszych. Wszyscy jesteśmy zjednoczeni w treningu!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom!


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ec5_KFnCTdc


  • 0

#2
vanthomas

vanthomas

    Nieustający w zdobywaniu celów

  • Użytkownik
  • 173 postów
Ładnie panowie, podoba mi się bardzo :] Końcowy tekst nie do pobicia :D Ło kur.. :D
  • 0

#3
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Zahir widzę firmóweczka. :D
 
Ostatnie boskie <3
  • 0

#4
Rafiki

Rafiki

    KalistenikaPolska

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • LokalizacjaSzczytno
Świetnie! Teraz żałuję, że sam nie wysłałem żadnego filmiku :)
  • 0

#5
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Świetnie Wam to wyszło, też mogłem coś wysłać. :P Jako te "niższe poziomy umiejętności". :D
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#6
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Na pewno w przyszłości pojawią się kolejne edycje tej akcji :) Określenie "niższe poziomy umiejętności" ma na celu przekonanie wszelkich tzw. hejterów do tego, że każdy od czegoś zaczynał. Mamy naprawdę utalentowanych użytkowników.
  • 0

#7
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów

Określenie "niższe poziomy umiejętności" ma na celu przekonanie wszelkich tzw. hejterów do tego, że każdy od czegoś zaczynał.


Rozumiem, rozumiem. :D
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#8
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Zahir widzę firmóweczka. :D
 
Ostatnie boskie <3


Tak, reklama jest ważna:) Swoją droga, widziałem reklamę nowych firmowych ciuchów. Są fantastyczne:):D
  • 0

#9
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
no ciekawe video xD

tylko jedna mała uwaga, źle się ogląda, jak obraz jest w prostokącie, a po bokach są duże czarne pasy, czy to się potem zmontuje w 720p etc...obraz pozostaje ten sam :(
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#10
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

no ciekawe video xD

tylko jedna mała uwaga, źle się ogląda, jak obraz jest w prostokącie, a po bokach są duże czarne pasy, czy to się potem zmontuje w 720p etc...obraz pozostaje ten sam :(

Hani już Ci to tłumaczyłem przy okazji mojego filmu. Jeśli nagrasz coś trzymając kamerę/aparat/telefon (niepotrzebne skreśl) przechylony o 90 stopni, czyli obraz będzie ustawiony w pionie (dla przykładu zamiast rozdzielczość 1920x1080 masz 1080x1920) to tak to później wygląda i niestety nie da się z tym nic zrobić.
No chyba, że lubisz oglądać filmy z głową pochyloną w bok...
  • 0

#11
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
super filmik!:) nie wiedziałam, że będzie aż taki poziom!! tak bym się zastanowiła czy wysyłać moje.. :P bo na Waszym tle wypadłam trochę słabo.. :P
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#12
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
A Ty już znowu kompleksy. :D Jak Ci słabo, to się połóż do łóżka. ;:D Przeczytaj opis filmu. Dla wszystkich użytkowników z różnymi umiejętnościami. :D
  • 0

#13
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
kompleksy to za duże słowo :) jedna świeżynka wśród kozaków :) apeluje do innych początkujących aby mi dotrzymali towarzystwa przy kolejnych filmach, będzie mi raźniej :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#14
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Dobrze dotrzymam. No i dobrze. Taka wisienka na torcie. ;)
  • 0

#15
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

super filmik!:) nie wiedziałam, że będzie aż taki poziom!! tak bym się zastanowiła czy wysyłać moje.. :P bo na Waszym tle wypadłam trochę słabo.. :P


Słabo to wypadłem ja, Ty przynajmniej jesteś ładna i pełna wdzięku:)

Ale jestem pod wrażeniem umiejętności niektórych użytkowników. Powtórzę za Krzyśkiem, "gdzie się ukrywaliście"?! Szkoda, że nie wszystkich rozpoznaje. Saetsu, Borkosia, BeFa. Hanniego, Cassiego, Stefa tak. Pozostali w których momentach na filmie jesteście? Chciałbym Was sobie jakoś przyporządkować w głowie;)
  • 0

#16
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No ja też jestem za Zahirem, żeby Was poznać, bo macie tam bombowe umiejętności. Sorki, że tak, ale interesuje mnie godność kolesia w szarych dresowych spodniach. :D
  • 0

#17
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Hani już Ci to tłumaczyłem przy okazji mojego filmu. Jeśli nagrasz coś trzymając kamerę/aparat/telefon (niepotrzebne skreśl) przechylony o 90 stopni, czyli obraz będzie ustawiony w pionie (dla przykładu zamiast rozdzielczość 1920x1080 masz 1080x1920) to tak to później wygląda i niestety nie da się z tym nic zrobić.
No chyba, że lubisz oglądać filmy z głową pochyloną w bok...

tak, dobrze pamiętam :), to więc napiszę tak, aby ustawiać aparat następnym razem w taki sposób aby było wygodnie oglądać :P

np jak ja robię zdjęcia to NIGDY nie przekręcam aparatu w poprzek, bo mi na kompie jest obcięty, jak trzeba odwrócić samo zdjęcie, albo monitor postawić bokiem xD
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#18
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Ale nie wszystko czasem udaje się nagrać w standardowy sposób. Jak już pisałem, ja mam bardzo wąskie pomieszczenia więc wiele klipów muszę nagrywać właśnie w pionie aby wszystko ładnie uchwycić. Liczy się nie to jak film jest nagrany, tylko co prezentuję. :)
  • 0

#19
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Bomba jest. Dopiero teraz zauważyłem na filmiku, że jesteśmy na poziomie :) Oby więcej filmików :)
  • 0

#20
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
super kompilacja
na poczatku myslalem.. 10 min eee dlugo.. ale zaczalem ogladac i bylo mi malo :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych