Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj siÄ™ Zarejestruj siÄ™
Zdjęcie

Białystok treningi


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41
novaris

novaris

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 10 postów

Jak widać nikt nie jest chÄ™tny, no trudno...plecy same siÄ™ nie zrobiÄ… hehe  :)


  • 1

#42
BarMan37

BarMan37

    STÅ»!

  • Użytkownik
  • 38 postów
  • LokalizacjaBiaÅ‚ystok

Te pierwsze zdjęcia to z Nowego Miasta tak? Całkiem ciekawie to wygląda.


  • 0

#43
Bartałke

Bartałke

    Bóg dał Ci ciało abyś zrobił z niego zbroje

  • Użytkownik
  • 2 postów

Siema! Od pewnego czasu interesuje sie Street Workoutem i cos działam na poligonie, jakby ktoś był chetny potrenować razem to zapraszam w piatek na poligon, ja będę od 9 rano


  • 0

#44
kcro

kcro

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

jestem za zmontowaniem jakies ekipy , trenuje sw od 4 miesiecy , glownie na tym orliku przy zachodniej , w mieszkaniu na drazku i czasem na poligonie


  • 0

#45
typu88

typu88

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Siema słyszałem o pewnej małej grupie osób w Białymstoku, która zaprojektowała i zainwestowała w mini projekt. Podobno jest przystosowane do wszelkiego typu podciągania, pompek szweckich, mają wyciągi, trx'y generalnie niczego nie brakuje. Teraz tylko czekać az zrobia upload na yt ze swoimi umiejętnościami.
Jak widać wszystko sie da starczÄ… tylko chÄ™ci ;) 
btw. skoro sport sie cieszy takim zainteresowaniem czemu nic jeszcze nie powstalo na terenach Białegostoku. Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu ;p


  • 0

#46
wiater

wiater

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Witam

Może by tak postawić jakiś wyższy drążek np na nowym mieście?(na zachodniej). Myślę, że to nie jest duży koszt. Trudniej może być z pozwoleniem. Bo znając Polskie realia, to będą pytania "a po co? komu to potrzebne? jest nie bezpieczne"


  • 0

#47
ziel

ziel

    Far Beyond Driven

  • Użytkownik
  • 120 postów

Siema, to jak trenujecie coś w grupach czy temat upadł?

 

Można powiedzieć że ja dopiero zaczynam i szukam jakichś bardziej doświadczonych ludzi, nawet nie tyle do wspólnego treningu co do pozyskania wiedzy, wymiany doświadczeń itp.

 

ZnalazÅ‚em takÄ… grupÄ™ https://www.facebook...56796484503799/

 

to  "wasze" ? :)


  • 0

#48
adrianjaga55

adrianjaga55

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • LokalizacjaBiaÅ‚ystok

Siema,

 

Treningi sÄ… zawsze :) Odwiedź stronkÄ™: https://www.facebook...scali?fref=ts 

Dogadaj się z Marcinem Borkowskim, on Ci wszystko wytłumaczy i powie co i jak :)

 

Pozdrwaiam


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych