Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

[ZAKOŃCZONY] Kalistenika - piękno i siła


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#21
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
też posłałem coś ciekawego ze stajni Tygrysa :D
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#22
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
@Mateusz Drabik nakręćcie coś na wyzwania jeszcze :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#23
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Właśnie Mateusz, przyłączam się do apelu Sonii:)
  • 0

#24
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Hehe :D az sobie zobacze jakie wyzwania sa i cos sprobuje :) W jakim formacie wysłac ? Bo 4 filmiki zajmuja 500 mega i musze przekonwertowac na cos mniejszego :)
  • 0

#25
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Zamiast zająć się treningami to zajmujecie się robieniem sobie zdjęć i filmów. Dużo się na tym forum zmieniło. Pzdr
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#26
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Rozmiar to nie problem jak masz pocztę na gmailu to możesz wysyłać wielkie załączniki a youtube też swoje robi, żeby się szybko ładowało.

(edit)
Jeśli plik jest bardzo duży można wrzucić go na jakiś darmowy hosting, np speedyshare.com
  • 0

#27
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Na gmailu jest ograniczenie załącznika do maksymalnie 25 MB. :(
  • 0

#28
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Zamiast zająć się treningami to zajmujecie się robieniem sobie zdjęć i filmów. Dużo się na tym forum zmieniło. Pzdr


Nie zgadzam się z takim postawieniem sprawy. Przede wszystkim dlatego, że filmujemy treningi a nie filmy przyrodnicze!!!

Filmowanie treningów samo w sobie jest genialnym narzędziem. A wrzucanie ich na portal nie tylko podnosi poziom motywacji lecz również działa rywalizacyjnie przez co zmusza do jeszcze intensywniejszych treningów.

Poza tym mamy coraz więcej własnego materiału który możemy omawiać i uczyć się, że o promocji kalisteniki nie wspomnę!

A początkujący użytkownik widzi, że rzeczy do tej pory oglądane na Youtube są wykonalne dla zwykłego śmiertelnika ale też może skorzystać z doświadczeń kolegi który film wrzucił.
  • 0

#29
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Zgadzam się z Zahirem. Wrzucanie filmów i fotek może wydawać Ci się głupie lub nie wiem jakie. Weź jednak pod uwagę to, że osoby zaczynające lub już ćwiczące mogą nieświadomie robić błędy w pozycjach, a nagrywając się albo już same to zauważą lub jeśli robią to całkiem nieświadomi ktoś z forum zwróci na to uwagę. Zresztą na prawdę super jest za miesiąc zobaczyć swój maxymalny wynik i widzieć jak dużo dalej się jest w tym momencie :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#30
czaszka

czaszka

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 30 postów
Właśnie przez takich ludzi jak ty Kaboom ten sport jest w polsce JESZCZE nieznany...
  • 0

#31
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
@czaszka sport jest znany ale oprócz tego że wszyscy o nim mówią trzeba mieć jeszcze chęci do trenowania. Z 1081 osób zarejestrowanych na tym forum trenuje pewnie z 50% a wypowiada się z 30%. Mnóstwo ludzi tylko obejrzy filmiki i to wszystko. Najlepsza promocja danego sportu jest organizowanie wydarzeń na które ludzie mogą przyjść, zobaczyć to w realu i wtedy rodzi się w nich chęć osiągnięcia tego samego :)

Nie krytykuje waszego zdania bo macie racje: do sprawdzania swoich postępów, motywowania początkujących, uczenia się dokładnego wykonywania technik, filmy to rewelacyjna sprawa.
Trochę nie sprecyzowałem wcześniej swojej wypowiedzi, osobiście bardziej interesują mnie materiały z których mogę się czegoś nauczyć a nie pooglądać kilkunastu chłopaków na drążkach. To jest jak z czytaniem artykułów na onet.pl, wszyscy wiemy jakiej one są jakości i jaka jest ich wartość merytoryczna :)

Moim zdaniem jako portal który zrzesza ludzi w całej Polsce zainteresowanych kalistenika powinien pomyśleć o organizowaniu wydarzeń w miastach to byłaby dopiero akcja NIE społecznościowa :) Korzystam z tego forum od kwietnia i nie pamiętam żeby coś było zorganizowane (jeżeli się mylę to przepraszam) ale chciałbym żeby ktoś zrobił jakiś zlot lub zawody żeby sobie można było pojechać, poznać ludzi, potrenować z nimi.
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#32
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Kabum, właśnie pracujemy nad organizacją seminariów z instruktorami gimnastyki. W planach mamy też organizację kursów instruktorskich. Potrzeba na to jednak trochę czasu.
  • 0

#33
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Takie seminaria i kursy to już poważna sprawa więc życzę powodzenia ale zrobić jakiś zlot lub pokazy to raczej nie jest ciężko zorganizować ;)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#34
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
zlot..:) jestem jak najbardziej ZA:)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#35
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Także jestem za uruchomieniem takich zlotów :)
  • 0

#36
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Zloty tak! Ale seminaria jeszcze bardziej, bo to daje rozwój:)
  • 0

#37
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Super sprawa z seminariami, z wlasnego doswiadczenia wiem ze z takowych mozna wiele wyniesc.Obecnie mam malo czasu i jedynie moge tylko czas wygospodarowac na trening we wlasnym zakresie czasu ale od stycznia planuje podlaczyc sie do Poznanskiej grupy street workoutu.Chlopaki widac ze sie rozwijaja i dobrze bawia.Ja oczywiscie popiera ta inicjatywe:-)
  • 0
Trening to przyjemnosc, nie obowiazek a gimnastyka sportowa to radosc i satysfakcja z pokonywania sily grawitacji:) !

#38
Mateusz Drabik

Mateusz Drabik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Zloty i seminaria jak najbardziej ! Gdzies w centrum Polski zeby kazdy miał blisko :D BTW posłałem wam nasze wypociny Rzeszowskie na maila :) Mialem lekki problem z uploadem ale poszlo
  • 0

#39
Borkoś

Borkoś

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów
Oficjalnie zezwalam na użycie moich materiałów. Proponuję by organizatorzy akcji pościągali sobie filmiki, które chcą z mojego kanału i coś wybrali. O ile pamiętam część jest niepublicznych i dostęp do nich jest tylko z linków. Znajdziecie je w dziale "twoje umiejętności" :). Nie wyślę na maila ze względu na koszmarny internet, upload na yt to jest jakaś masakra, a co dopiero wysyłanie mailem. Mógłbym teoretycznie z uczelni to zrobić, ale lepiej będzie jak sami wybierzecie co chcecie. Jak ściągać z yt tłumaczyć chyba nie muszę ;p.
  • 0

#40
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Borkoś, dziękujemy za zgodę:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych