Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Lubin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Lubin nie jest wielkim miastem, więc nie jest ciężko sie znaleźć, ale bywa różnie, poza tym nie widziałem u nas nikogo szalejącego na rurkach, stąd ten post. Tak więc gdyby ktoś z Lubina lub okolic przypadkiem trafił na to forum i na ten post, to niech da znać, że żyje i ćwiczy, bo jak na razie jestem sam ;/
  • 0

#2
zeto88

zeto88

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów
Ja może nie z Lubina lecz z Chojnowa, więc nie aż tak daleko :)
  • 0

#3
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Ano, w końcu ktoś chociaż z okolic :D Jeszcze paru nas i jakąś grupe można zakładać :P

  • 0

#4
zeto88

zeto88

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów
Nic tylko szukać ludzi i zapraszać znajomych :P
  • 0

#5
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Ja kogo znam to mu podkręcam temat i wciskam "Skazanego". W rodzinie dostałem pseudonim "Jechowy" :P

  • 0

#6
zeto88

zeto88

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów
Ja to w sumie tylko jednego kumpla zainteresowałem trochę, ale on najpierw chce zobaczyć efekty na mnie zanim zacznie coś robić :P
  • 0

#7
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Jarek niedowiarek :P no to sie zdziwi, ale wtedy ty już bedziesz skakał na drążkach a on zacznie pompki przy ścianie :P A na jakim etapie jesteś ? skazany czy sam jakiśtrening ułożyłeś ?

  • 0

#8
zeto88

zeto88

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów
No cóź, będzie żałował :P Jestem w sumie na początku, dopiero trzecie kroki według skazanego, a Ty?
  • 0

#9
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
w zależności które ćwiczenie, 2-6 krok. Np. podciąganie mi nie idzie, dopiero drugi krok, robie, chociaż już niedługo powinienem przeskoczyć dalej, ale np. przysiady już pierwsze na jednej nodze z piłką. Zabrałem sie za cc2, czytam po angielsku i planuje niedługo włączyć te nowe elementy do treningu. Także powolutku ale pierwsze efekty już są :D
  • 0

#10
zeto88

zeto88

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów
Ja przeskoczyłem na trzeci krok podciągania bez kończenia drugiego, brak postępów przez długi czas, dzisiaj będę robił pierwszy raz trzeci krok, jestem ciekaw jak wyjdzie :P Dużo osób pisze, że czytają cc2, muszę sie nią zainteresować ;)
  • 0

#11
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Warto, troche trzeba czasem ze słownikiem posiedzieć, ale warto bo dużo ciekawych rzeczy nowych sie można dowiedzieć :D aaa, przeskoczyłeś :D no ja właśnie dumam nad oszukaniem też, ale z drugiej jestem na dobrej dordze, żeby dojść do progu przejścia, bo już w pierwszej serii dotarłem prawie do 30, a jak już pierwszą będe robił 30 luźno, to potem powinno pójść z górki :D a nie chce pomijać tego kroku, bo jednak on wchodzi na troche inne partie mięśni niż zwykłe podciąganie. Mam troche inną pompe po tym niż po zwykłym podciąganiu :)
  • 0

#12
zeto88

zeto88

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów
Ja teraz robie trzeci krok + smarowanie gwintów, bede co jakić czas wracał do drugiego kroku ąz w końcu go zalicze :P
Co do książki to narazie będę budował jakieś podstawy i później wrzucał nowości :P
  • 0

#13
dawid_197

dawid_197

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów
I co będzie zakładana ta grupa
  • 0

#14
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Póki co chyba nas za mało, żeby zakładać jakąś grupe :) A skąd jesteś ?
  • 0

#15
dawid_197

dawid_197

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów
Z Lubina
  • 0

#16
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Dawid pisałem do ciebie PW ale nie odpisujesz to tutaj zapytam. Skąd konkretnie w lubinie ?

Jak tam zeto, jak progres ? :)
  • 0

#17
zeto88

zeto88

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów
A miałem w zeszłym tygodniu mały kryzys, ale ćwiczyłem, teraz jest już ok, znowu zapał przyszedł ;) a jak u Ciebie?
  • 0

#18
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Póki co zero spadków motywacji, non stop zapał :) Progres we wszystkim i to dość mocny, lece do przodu jak zły :D Jedynie mostki i stanie na rękach powoli, ale zawsze troche :)
  • 0

#19
Damianos2012

Damianos2012

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • LokalizacjaGłogów

Widzę ,że mało tu nas z Dolnośląskiego... :wacko:  Więc się przyłączę :)  Jestem z okolic Głogowa i szukam osób trenujących ale widzę temat sprzed roku więc chyba nikogo nie znajde... muszę walczyć sam :)


  • 0

#20
upskoordynator

upskoordynator

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

witam ja tez z lubina widze ze dawno nikogo tu nie bylo ja w branzy sportowo kulturystycznej od lat ale kontuzja plecow wywalila mnie z treningow jakby ktoj z przylesia sie nudzil to czekam na info lepiej dzialac we dwoch pozdro


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych