Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

"Rower Treningowy"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Mario1993

Mario1993

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Witam, chciałbym się doradzić który z tych dwóch rowerów treningowych kupić http://allegro.pl/ro...2514359140.html lub ten http://allegro.pl/ro...2527191708.html chodzi mi przede wszystkim czy się opłaca i czy są one dobre może ktoś robił podobną inwestycję ?
  • 0

#2
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Nie rozumiem trendu kupywania rowerkow stacjonarnych i bierzni do biegania, albo bieganie w klubie fitnes i płacenie za to.
Kup rower z dwoma kołami, zwiedzisz kupę fajnych miejsc i przy okazji zrobisz kondycję.
To jest moje subiektywne zdanie.
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#3
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Zwłaszcza w deszczowe czy zimowe dni.
  • 0
Shut up and get moving.

#4
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Miałem rowerek HMS, ale po pewnym czasie przestał na mnie działać...
Sam rower wytrzymały i ogólnie - mogę polecić.
Aeroby mają to do siebie, że po pewnym czasie działają słabiej - trzeba dokłądać minut, kilometrów itd..

Zawsze można zrobić interwały?? No niby tak, ale czy warto wydawać kilkaset złotych, żeby 3x tygodniowo zrobić coś na nim 15-20min??

Rower - jestem na tak, ale na dłuższą metę nie działa. Piszę to na podstawie własnych doświadczeń.
  • 0

#5
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
W deszczowe dni i zimę niby ma to sens, ale itak wolał bym iść na hale pobiegac, poskakac na skakance, popływać na basenie, lub zapisać na treningi jakiegoś sportu
. Znam kupę osób które sie napalily na taki sprzęt i po krótkim czasie stoi zakurzony.
Jakość jestem uprzedzony do takich machin i jak widzę ludzi jadących autem do klubu fitnes by pobiegac, pojezdzic na rowerze w ładna pogodę to sie zastanawiam jaki to ma cel i po co za to płacić ?
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#6
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Mario1993 przeznacz kasę na coś lepszego niż rower stacjonarny lepiej na tym skorzystasz!
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#7
Mario1993

Mario1993

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Dzięki za porade ale już kupiłem rowerek wprawdzie żaden z tej dwójki i jestem zadowolony.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych