Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Podciągamy się! - film


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Witam
Dziękuję wszystkim którzy poświęcili swój czas i wzięli udział. Czy akcja zakończyła się sukcesem? Oceńcie sami.

W trakcie filmu powinny pojawiać się "dymki" z nickami podciągających się osób. Jeśli kogoś pominąłem to skontaktujcie się ze mną, bo nie miałem wszystkich nicków.

Zapraszam do komentowania i oceniania.
  • 0

#2
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Jakby ktoś chciał to tutaj jest mp3 z tego filmu http://www.youtube-m.../#v=V47rJn-8TAU :)
Ogólnie, fajnie to wszystko wyszło, oby następnym razem było dużo więcej osób i dużo nowych fajnych pomysłów. :)

  • 0

#3
Borys85

Borys85

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 115 postów
Świetna akcja, mam nadzieję, że w kolejnej edycji siły pozwolą mi dołączyć :)
  • 0

#4
money

money

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 51 postów
POZYTYWNIE :)
  • 0

#5
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Nie mogę odtworzyć tego filmu :( 
Już obejrzałem:) Bardzo mi się podoba, tylko szkoda że tak wielu pozostało bezimiennymi:( Panowie zgłaszajcie się do administratora, bo jesteście warci by poznać Wasze imiona!!!

Szacun dla każdego, kto podjął to wyzwanie. Panowie, nie zastanawialiście się, czy ktoś będzie Was komentował, czy macie idealne ciała, czy podciągniecie się wystarczającą ilość razy. Po prostu podjęliście rękawice i wspólnie stworzyliśmy coś fajnego:)
  • 0

#6
Wues

Wues

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 22 postów
Propsy chłopaki! Bardzo dobra robota! Mam nadzieję, że będą kolejne takie pomysły z chęcią podeśle filmik.
  • 0
"Każda rzecz którą budujemy w finale buduje nas samych."

#7
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Fajnie to wyszlo :) Moze teraz jakies pompki?
  • 0
Dołączona grafika

#8
lukix

lukix

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Bardzo fajny filmik.Szkoda że z braku czasu nie udało mi się nic nagrać.Poczekam na drugą edycję,bo mam już w głowie kilka ekstremalnych miejscówek na podciąganie :)
  • 0

#9
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Wyszło super, brawo chłopaki. Jak widać podciągać można się wszędzie. :)

Szkoda, że nie udało mi się do Was dołączyć, ale nadal nie postawiłem kompa na nogi. Po wymianie zasilacza, routera i odebrania monitora z serwisu okazało się jeszcze, że karta sieciowa na płycie głównej mi się spaliła. :(

  • 0

#10
szudaj

szudaj

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 17 postów
naprawdę super sprawa :) mam nadzieję że w przyszłości i mnie uda się dołączyć :)

po oglądnięciu takiego filmiku każdy może sobie powiedzieć: żadnych wymówek! :D
  • 0

#11
aesculapus

aesculapus

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 9 postów
Normalnie mnie zatkało! Moja skromna osoba na otwarcie i zakończenie filmiku:) To motywuje:)) Zaraz go rozsyłam po znajomych. Może połkną bakcyla;) Dzięki!!!
  • 0

#12
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Aesculapus, miałeś świetne pomysły, więc nic dziwnego:) Podobał mi się zwłaszcza ten z drabiną :)
  • 0

#13
aesculapus

aesculapus

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 9 postów

Aesculapus, miałeś świetne pomysły, więc nic dziwnego:) Podobał mi się zwłaszcza ten z drabiną :)


Pomysł podobny do Twojego z wykorzystaniem schodów:)
  • 0

#14
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Dzięki:) Wzięliśmy udział w historycznym wydarzeniu;) Efekt był świetny,więc kolej na następne wyzwania:)
  • 0

#15
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Emil z babcią na przystanku XD szacun człowieku! :D
film super, szkoda, że ja też nie dołączyłem. Może innym razem :)
  • 0

#16
peanut

peanut

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
a może by tak kolejna edycja !? :D tym razem pompki, w różnych miejscach, niecodziennych sytuacjach, z elementami humorystycznymi lub po prostu pompki przedstawione w ciekawy sposób + naprawdę dobry, energiczny soundtrack, np. klasyk- Eye of the tiger.
pokażmy ludziom, że zima nie oznacza zamuły, zachęćmy ich do kalisteniki! mam nadzieję, że jakiś naprawdę dobry organizator podejmie się takiej akcji, jesli nie, cóż, to tylko luźna propozycja, ale gorąco czekam na odzew ;)
  • 0

#17
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Peanut, akcje tego typu mamy co jakiś czas. Ostatnio była ta zamieszczona na portalu. poczekaj cierpliwie a na pewno się doczekasz ukochanych pompeczek:)
  • 0

#18
Czerwony_Byk

Czerwony_Byk

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Bardzo fajny filmik, dałem łapkę w górę. :D
  • 0

if you spend too much time thinking about a thing, you'll never get it done.


Dołączona grafika


#19
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
4:05 - mrsayso :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych