Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

[Foto Temat] Kiedyś/Dziś


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
951 odpowiedzi w tym temacie

#921
Peterov

Peterov

    Member

  • Użytkownik
  • 20 postów

Początek Stycznia

1W2cakQ.jpg

 

 

18 Marca

XQKegxe.jpg

 

 

 

Chyba jest jakaś różnica, sami oceńcie.


  • 0

#922
pizama

pizama

    Member

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • LokalizacjaMonachium, Niemcy.

Tyle, że tak to zdjęcie pierwsze jest niekorzystnym z okresu w którym coś tam chciałem zacząć robić, ale potem nic nie robiłem :D A to zdjęcie drugie jest korzystne na spinie po 1,5 roku treningu można powiedzieć, bez przerw. Tak się robi internetowe przed i po :D

Załączone pliki


Użytkownik pizama edytował ten post 01 maja 2016 - 18:34

  • 0

#923
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Jak zawsze imponujący rezultat.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#924
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Geny do brzucha i klatki widać od początku. ;)
  • 0

#925
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów
897684743653171b84a6aed88206ae00.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 3

#926
czarekop

czarekop

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Co by rozruszać temat to i ja pokaże

Pierwsze zdjęcia to kolega mi robił w gimnazjum dla beki jaki jestem chudy, chipsy coca cola, mc donald to było moje odżywianie, potem doszły  używki ,niespecjalne towarzystwo i w sumie moje życie to zmierzało w złą strone.

Na szczescie spotkałem pewną dziewczyne [teraz pewnie bym gdzieś cpał gdyby nie ona]  i w sumie najbardziej dumny jestem z tego ze uwolniłem sie od wszystkiego iwziąłem się znowu za sport [wczesniej gralem w pilke ale szanse na to żeby rozwinąć talent  sobie zaprzepascilem wlasnie wejsciem w takie towarzystwo, bo po wielu latach przestałem regularnie trenować w klubie]

 

Między zdjęciami jest 3 lata różnicy, może na 3 lata nie jest to super przemiana ale gdybym miał taką wiedzę jak teraz o treningu i odżywianiu wcześniej to pewnie by było lepiej. Jednak najważniejsze ze poznalem swoje ciało i wiem że juz lepiej poprowadze progress, park w czestochowie buduja do sw takze zapowiada sie dobrze. Tak czy siak jestem dumny bo w tym roku z fajna sylwetka wyjde na plaze,a co najwazniejsze jestem wolny od uzywek, sprawny, moge przebiec 10 km w 50 minut i czuje sie swietnie.

Załączone pliki


Użytkownik czarekop edytował ten post 19 maja 2016 - 13:52

  • 0

#927
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Fajny postęp Czarekop, szczególnie jeśli dałeś radę zmienić styl swojego życia.

 

U Phillixa jak zawsze spoko, widać że brzuch nie jest obojętny na statyki ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#928
Fatality

Fatality

    Member

  • Użytkownik
  • 27 postów

3 lata siłowni + teraz 1,5 miesiąca kalistenika

 

 

2gw715d.jpg

 

 

s33prq.jpg


  • 2

#929
Krzysztof...

Krzysztof...

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
nogi do kompletnej sylwetki, usunie ltoś poprzedniego posta bo nie moge jakoś

Załączone pliki


Użytkownik Krzysztof... edytował ten post 10 września 2016 - 22:14

  • 0

#930
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Dla motywacji własnej. Pora znowu rozruszać ten temat, bo na początku swojej przygody z treningami osobiście bardzo zmotywowałem się efektami ludzi wrzucających tu zdjęcia. :)

 

Przód

Spoiler

 

Tył

Spoiler


  • 1

#931
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Przemiana z chudego w szerokiego! Brzuch od boku miażdży system!
Gratuluję!
Ile to zajęło i jak ćwiczyłeś??


  • 1

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#932
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Faktycznie niezły kadr z tym brzuchem uchwyciłeś ;)

 

Gratuluję progresu, w końcu trenowałeś głównie pod siłę maksymalną i statyczną z tego co się orientuję (popraw mnie jeśli się mylę), a nie stricte pod sylwetkę. Robiłeś sobie pomiary może? Z czystej ciekawości.


  • 1

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#933
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Przemiana z chudego w szerokiego! Brzuch od boku miażdży system!
Gratuluję!
Ile to zajęło i jak ćwiczyłeś??

Dzięki za motywujące słowa, na brzuchu mam lekką asymetrię, bo po prawej stronie mam 3 kostki, a po lewej 4, co dziwne jestem praworęczny i rzeczy typu podciąganie na jednej itp. lepiej robię na prawej także nie wiem czemu taki ten brzuch mam. Odstęp między zdjęciami to prawie 2 lata, bo pierwsze zdjęcie było robione po miesiącu treningów, a drugie było robione miesiąc temu. Ćwiczyłem przez większość czasu wytrzymałościowo, a potem wytrzymałościowo z ciężarem, miałem też 2 cykle na siłę i wtedy już rzeczywiście ćwiczyłem z dużym ciężarem w dipach i podciąganiu. Praktycznie przez całe 2 lata jedyne co robiłem to dipy i podciąganie, front lever i planche doszły stosunkowo niedawno. :D

 

Faktycznie niezły kadr z tym brzuchem uchwyciłeś ;)

 

Gratuluję progresu, w końcu trenowałeś głównie pod siłę maksymalną i statyczną z tego co się orientuję (popraw mnie jeśli się mylę), a nie stricte pod sylwetkę. Robiłeś sobie pomiary może? Z czystej ciekawości.

Trenowałem głównie pod wytrzymałość, na siłę zrobiłem 2 cykle po 4-6 tygodni, gdzieś tak po roku treningów, sylwetka nigdy nie była ani nie będzie moim celem, bo wiele osób dobrze wygląda, ale już o wiele mniej osób podciąga się na jednej ręce ponad 5 razy (mój stary rekord to 7, ale dawno nie robiłem tego ćwiczenia także pewnie spadłem do 2-3 podciągnięć) albo trzyma front levera prawie 20 sekund. Nawet w moim dzienniku zaznaczyłem, że chcę być małym czołgiem który bez problemu podciągnie się z siłownianym klocem ważącym 100 kg. i mam nadzieję, że uda mi się spełnić ten cel. Pomiary robiłem po tym miesiącu treningów, bo wtedy jeszcze byłem głupi i chciałem mieć masę, a siła czy wytrzymałość mnie nie obchodziła. Niestety jak to na początku bywa zmierzyłem tylko biceps, miałem wtedy 28,5 cm., czyli typowy kogucik wagi lekkiej, a teraz nie wiem nawet ile aktualnie ważę bo nie to jest moim celem. Wiem tylko że z czasem masa sama przychodzi o czym sam się przekonałem, bo nigdy nie miałem żadnej specjalnej diety tylko ćwiczyłem ciężko. :)

 

Jak sylwetka nie jest celem to dopiero się odkrywa radość z trenowania, jesz wszystko czego chcesz i ile chcesz, a trening robi swoje. Sorki, że się tak rozpisałem. :D


  • 0

#934
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Grunt że czerpiesz radość z treningów. Swoją drogą aż ciężko uwierzyć w Twój stary rekord OAP to bagatela 7 powtórzeń, w momencie gdy wielu ćwiczących jest dalekich od choćby jednego. Chyba że miałeś na myśli inne ćwiczenie (jak np. podciąganie nierówne ze "Skazanego" - krok 7) i wkradł się mały błąd w moim rozumowaniu.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#935
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Grunt że czerpiesz radość z treningów. Swoją drogą aż ciężko uwierzyć w Twój stary rekord OAP - bagatela 7 powtórzeń, w momencie gdy wielu ćwiczących jest dalekich od choćby jednego. Chyba że miałeś na myśli inne ćwiczenie, jak np. podciąganie nierówne ze "Skazanego" (krok 7).

Nie czytałem nigdy Skazanego. Mówię o zwykłych podciągnięciach na jednej ręce z drugą ręka trzymaną z tyłu i kompletnie wyłączoną z ruchu. Może w wakacje jak będę miał więcej czasu na treningi to wrócę do robienia OAP i wtedy też coś nagram żeby nie było że to tylko moje puste słowa. ;)
  • 0

#936
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

W takim razie chylę czoła. Swoją drogą polecam też przeczytać "Skazanego" - nie wiem czy dowiesz się czegoś nowego, ale jest to zawsze pewne niecodzienne spojrzenie na trening, z którym warto się skonfrontować.


  • 1

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#937
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
I mi temat wyskoczył więc wrzucę coś również. Nie pracuję nad sylwetką ale się zmienia przy okazji na korzyść sama :)

Tutaj sprzed 1,5 roku z wakacji:
Załączony plik  12988166_1108488119172001_1273508152_n.jpg   120,04 KB   87 Ilość pobrań

A tutaj takie dość aktualne:
Załączony plik  IMG_20170211_103755_651.jpg   2,19 MB   102 Ilość pobrań
Załączony plik  IMG_20170210_212535_384.jpg   722,3 KB   102 Ilość pobrań

Pozdrowionka :)
  • 1

#938
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

kiedyś tu wrzucałem foto poglądowe dla kogos chyba to

https://zapodaj.net/...8d40c1.png.html

 

to wrzuce może aktual bo akurat stwierdzilem ze sobie zrobie (jak widac dalej nie dorobilem sie porzadnego tel/aparatu xD)

 

https://zapodaj.net/...2141aa.png.html  tyl

 

https://zapodaj.net/...8296e9.png.html  przod

 

 

1 foto po 4 latach kali/gim

2 następny niecały rok ciężary + podciąganie, dipy, muscle upy

 

foty po seriach rozgrzewkowych na klatke, plecy zero pompy

 

170cm/69kg

 

szkoda ze ta fota 240p bo na porządnym HD zdjęciu nawet można by jakieś pręgi zauważyc no ale coż  ; (


  • 1

#939
Eagle

Eagle

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów
Tutaj dwa zdjęcia grudzień 2015 69kg 182cm
Załączony plik  20151130_174428.jpg   996,04 KB   53 Ilość pobrań
Załączony plik  20151130_174323.jpg   1,03 MB   62 Ilość pobrań

Teraz te same pozycje marzec 2017 81kg 185cm
Załączony plik  20170304_203920.jpg   1012,28 KB   55 Ilość pobrań
Załączony plik  20170304_204042.jpg   957,41 KB   47 Ilość pobrań

Sporo większe łapy i waga :)
  • 1

Ćwicz a będzie Ci dane


#940
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Spoiler

 

Plecki nadal rosną, a tutaj poprzednie porównanie, bo już wygasło:

 

Przód:

Spoiler

 

Tył:

Spoiler

  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych